Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Érdemes BME-re jelentkeznem,...

Érdemes BME-re jelentkeznem, mert ott sok a pasi?

Figyelt kérdés

Mindenhol,egyszerűen bárhova megyek,csak lányokkal vagyok körülvéve,már megőrülök tőlük. Fiúkkal sokkal jobban kijövök, de nincs lehetőségem ismerkedni.Szeretnék egy nagy baráti,haveri társaságot, ahol jól érzem magam, és a BME-n nagy a közösségi élet. Mit gondoltok? Igazából ezt az egyetlen lehetőséget látom csak arra,hogy barátokat tudjak szerezni. Máshol egyszerűen nem gyűlik össze annyi ember (fiú) hogy ez megvalósítható legyen.

L


2015. jan. 13. 11:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha a jövőben a baráti társaságodból szeretnél megélni, akkor persze. Ha valami végzettségre, munkára vágysz érdemesebb lenne az alapján választanod, hogy miben vagy jó és mi érdekel. Hiába van sok haverja az embernek, ha nem tudja elvégezni az egyetemet, mert nem neki való a szak.
2015. jan. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
#1-el tökéletesen egyetértek. Ne dőlj be a reklámoknak az ámításoknak. Az egyetemen kőkeményen tanulni kell, ennek pedig sokszor a legnagyobb akadályai a barátok. Éppen ezért lehet például életreszóló barátságokat kötni arra érdemes emberekkel. ;-)
2015. jan. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
2015. jan. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
A BME-re nem azért jelentkezik valaki, mert ez az egyetlen lehetőség barátokat szerezni. Nem tudom hány éves vagy, de eléggé egyoldalúak az ismereteid, vagy még magad sem tudod, mi akarsz lenni. Én olyan tankörbe jártam (gépész kar), ahol alig volt lány, de nem az volt a fő téma, hogy bulizzunk, meg nagy közösségi életet éljünk. Rengeteget kellett rajzolni, és tanulni. Amúgy nagyon jó volt műegyetemistának lenni.
2015. jan. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy már azért menj egy egyetemre, mert sok a pasi! Most az a fontosabb, hogy pasizz pár felejthetőt, vagy az, hogy kitanulj egy neked való szakmát, amiből megélsz később? Nem kell úgy tenni, mintha egy év lenne hátra az életedből, ez sokkal nagyobb horderejű döntés annál, semmint hogy ilyen apróságok alapján dönts.

Én is lányos szakra jártam, mégse maradtam le semmiről.

Arról nem is beszélve, hogy más egyetem/kar hallgatóival gond nélkül tarthatod a kapcsolatot. Azt tanuld, amit szeretnél, és amiben jó vagy.

2015. jan. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
:( De akkor hol ismerkedjek? :( Nem tudok más lehetőséget. És nem érdekel semmi. Kipróbáltam két iskolát is,egyik sem tetszett (plusz mindkettőben szar volt a társaság).
2015. jan. 13. 11:57
 7/22 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekel semmi, akkor minek neked diploma? Tanulj szakmát, helyezkedj el, és oda jársz ismerkedni, ahová akarsz. Alapállásból az iskolákba, egyetemre nem azért megyünk, hogy ismerkedjünk. Ha csak ahhoz van kedved, akkor minek erőltetni?
2015. jan. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
És akkor miért nem mész el mondjuk egy műegyetemista bulira? Az egyetlen hátrányos megkülönböztetés ami érhet, hogy 200 ft-al drágább a belépő. Az egész hisztid ellentmondások és logikai bukfencek halmaza, szerintem szedd össze magad egy kicsit, mert ez a "faszt akarok, szóval elmegyek gépésznek" hozzáállásod elég röhejes.
2015. jan. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
De látod, Te is írod hogy milyen jó volt a műegyetemen...
2015. jan. 13. 12:02
 10/22 anonim ***** válasza:
67%

"faszt akarok, szóval elmegyek gépésznek"


:D

Röviden ennyi. Át kell gondolni, hogy ezt akarjuk-e vagy sem.

2015. jan. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!