Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Gáz az ha egy 15 éves lánynak...

Gáz az ha egy 15 éves lánynak nincsenek barátai? Van itt olyan? Ha van akkor légyszi mondja el mit szokott csinálni egyedül?

Figyelt kérdés
2015. jan. 9. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem mindenki kedvelt 15 évesen, de barátság egyik kapcsolatból se alakult ki. Nagyon egyedül éreztem magam. Mit csináltam? Neten barátkoztam, neteztem, zenét hallgattam, tvztem.. De! Mindenki a saját sorsa kovácsa! Vedd kezedbe az irányítást és változtass! Ha te se vagy barátkozós fajta próbálj egy kicsit nyitottabb lenni, már azzal előrébb leszel!
2015. jan. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Mármint olyanok akikkel szexel, akoor még jó is hogy nincsenek.


Ha úgy értve nincsenek ismerős-barátai, akkor nagyon gyorsan kezdjen összeszedni minél többet, mert hiáa végez el bármilyen iskolát, ismerős nélkül lehetetlen elhelyezkedni (hacsa nincs kész családi vállalkozás amibe beleül).

2015. jan. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem sincsenek barátaim. Én omeglezni, gyk-zni, és youtube-ozni szoktam.

15F

2015. jan. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem sincs 14/l ha gondolod írhatsz :)
2015. jan. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én 17 éves vagyok és nincsenek barátaim tök egyedül vagyok....Én hangszeren játszom sokat vagyok Konziban, sokat gyakorolok, olvasok és zenét hallgatok....
2015. jan. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!