Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mas is szokott igy erezni?

Mas is szokott igy erezni?

Figyelt kérdés
Meg fiatal vagyok. Lany. De mostanaba minden nap egyedul erzem magam. Azt erzem semmi ertelme annak hogy elek. Meg akarok halni meg hasonlo. Nincs testverem. Annyira ugy erzem..barataim sincsenek.. Nagyon rossz ez igy. Nagyon faj es unom. Szerintem van egy sejtelmem hogy miert erzem ezeket...egy fiu tette ezt velem. Nem szeretnek lenezo es bunko valaszokat kapni, mert mar probaltam nem rossz dolgokra gondolni, vidam zenet hallgattam, de nem segit semmi. Szuleimmel elek, imadom oket, es miattuk nem haltam meg meg valoszinuleg. Miattuk nem adom fel. Szoros kapcsolat van anyukam es koztem, de nekik ezt nem mutatom, hogy faj valami, csak estenkent sirok, de azt mindig. Anyukammal nem szoktam ilyen dolgokrol beszelni, hogy mi faj, mi nem. Ertelmes segito valaszokat szeretnek kapni. Legyszives :(
2015. jan. 7. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Tudom milyen érzés, de próbálj arra gondolni, hogy ennél már csak jobb jöhet. Ez tényleg így van! Velem is nemrég szakított a barátom, és pár hétig ilyen rossz volt, de hidd el, jobb lesz. Próbálj arra is gondolni, hogy az életednek önmagában is elég sok értékes pillanata van. Találd meg önmagad, foglalkozz magaddal. Csak ezután lehetsz kész arra, hogy valakibe tényleg beleszeress.Fel a fejjel! :) Nem vagy egyedül!
2015. jan. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenki életében vannak hullámhegyek és hullámvölgyek.Majd jóra fordulnak a dolgok.Az ember mindig tanul valamit.Rossz és jó dolgokból egyaránt.A magányt fogd fel úgy,mint azt az időt,amit magadra kell fordítanod!Épülj!
2015. jan. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az a fiú nem volt normális, de ne félj, jön más idővel és vele boldog leszel. Én már csak tudom :)

Ha ilyen "mélyen" vagy, akkor mondjuk kapcsold be a híradót és látni fogod, h a te problémád igazán elenyésző a másokéhoz képest. Emberek, gyerekek halnak meg ártatlanul az utakon, balesetekben és te elakarnád dobni csak úgy az életed? Bolondság!

Ahogy az előttem lévő válaszadó leírta, az életben vannak hullámvölgyek és mikor azt hiszed, h nem bírod tovább, akkor kell a legjobban kitartani és utána már csak azt veszed észre, h legyőzted a problémát. Az élet nem könnyű és mindig lesznek gondjaid, de csak rajtad áll, h mersz-e velük szembeszállni v feladod idő előtt és nem tudod meg soha, h mennyi szépségben lehetett volna még részed. Az ember hegyet mászik, prédikál, gondolkodik stb. elképesztő dolgokra képes és te is! Bármire képes vagy csak fejben dől el. Ha azt mondod, h most ezt nem bírod ki és bebeszéled magadnak, akkor bakker tényleg nem fogod bírni, de ha összeszeded magad és azt mondod h igen, képes vagyok, akkor sikerülni fog.

Ezt a barátok nélküli időszakot fogd fel úgy, h most időt kaptál önmagadra. Barátkozz magaddal! De most komolyan, nem viccelek. Én egy ilyen időszakomban leltem új hobbikra, jobban megismertem magam és sosem gondoltam volna, h milyen bátor tudok lenni egyedül. Még olyan dolgokat is kipróbáltam, amit ha vannak barátaim talán nem pl. befestettem lilára a hajam.

Tehát ha ledönt az élet, és még ha egyedül is vagy, akkor is fel kell állnod és menned kell tovább! Minden perc, amit kesergésben, önsajnálatban, sírással töltesz időpazarlás! És ne akard h majd egyszer,a nagyon távoli jövőben azt mondd, h bárcsak lett volna még időm!

Sok sikert!

2015. jan. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha van kedved írd meg privátban részletesebben, szerintem tudok segíteni. De ha nem szeretnéd, akkor:

Próbálj beszélni anyukáddal, biztos megértene.

2015. jan. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia, tudom milyen érzés. Én os átéltem már, és én is okoztam ilyen fájdalmat sajna... De utána megbeszeltuk a baratnommel es megoldottuk a problémát.

Na de amikor én éltem át, akkor rosszul éreztem magam, erre a nővéremnek sikerult belépnie a facebookomba, mindent tudott rólam, és ezt szétterjesztette a családban(és én rettenetesen szégyellem az ilyet, mert az a fura vigyor a szüleimtől egyszerűen borzalmas)

Ez után kész csődtömeg voltam. Na mindegy, ha érdekelne a sztori akkor orj privatban :) Szerintem tudnek segiteni :) (bocsi a keves infoert, telorol vagyok)

2015. jan. 22. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!