Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez mitől van? És más is...

Ez mitől van? És más is szokott ilyet érezni?

Figyelt kérdés
ha nem alszom este, vagy csak nagyon keveset, másnap émelygek,hányingerem van, ez mitől lehet? tényleg nem rendszeresen csinálom,hogy az rá ment volna az egészségemre. nagyon ritkán , és pl ma se tudtam elaludni este, és egész nap émelyegtem. mindig ez van ilyenkor. ez mivel magyarázható?

2014. aug. 30. 22:46
 1/2 Batman professzor válasza:
Hát nem igazán értek a dologhoz, de émelygés és hányinger a vércukorszint hirtelen lecsökkenésétől is lehetséges. Nekem soha nem volt még ilyen, de szerintem (egyáltalán nem biztos), neked valami cukor problémád lehet. Ha tényleg, akkor inkább csak azt tanácsolom hogy sürgősen látogass meg egy orvost, mert én inkább nem kockáztatom hogy valami olyasmit tanácsoljak, ami lehet hogy még rosszabbat tesz.
2014. szept. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a cukrommal minden rendben van! (volt már nem egyszer ellenőrizve)
2014. szept. 3. 12:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!