Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kik vannak igy ezzel?

Kik vannak igy ezzel?

Figyelt kérdés

Biztos sokan vannak olyanok akik szinglik. Mar regota. Vagy meg nem volt kapcsolatuk. Ilyenkor nem erzitek azt hogy mikor meglattok az utcan vagy barhol hogy szerelmesek csokoloznak akkor nektek is kene valaki?

Vagy nagyon untok mar egyedul elaludni estenkent? Nem rossz ez igy? Mert en ilyen helyzetben vagyok, es borzaszto erzes :(

Amugy lany vagyok.

Es ertelmes valaszokat varok.


2015. jan. 2. 21:55
1 2
 11/12 Shadee ***** válasza:
Én bárcsak lennék szingli :D Jobb mint egy döglődő 4éves kapcsolatból kilépni. Szingli vagyok? NEM! Mégis magányos. Egyedül is lehetsz jól, ha megvan alelki békéd, és kiiktatod azokat akik mérgeznek.
2015. jan. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kedves 10-es válaszoló!

Amit te írsz az igen valóban megtörténhet!

DE!!!!

Azért nem vágsz bele egy kapcsolatba mert cirkuszkodás lesz meg ki szeret ki nem stb?! Ugyan már!!! Mond azt hogy lusta vagy tenni egy kapcsolatért! Ne beszélj mellé! Tudod ha felülsz a biciklire akkor azt tekerni kell! Amennyiben nem tekered akkor lelassulsz és a végén eldőlsz! Igen! Valóban sokminden függ a párod hozzáállásától! De tudod egy kapcsolatért tenni kell! Nem pedig ülni és várni hogy megoldódik minden magától! Olykor tolerálni kell a másik viselkedését a dilijeit, de ő is tolerálni fogja a tiédet! Nem biztos hogy ez elsőre sikerülni fog hogy olyan párt találsz de ha nem is próbálod akkor nem is lesz semmi! Nekem is sokszor lemondásokkal jár az hogy toleráljam a párom viselkedését dilijeit, de így szeretem ahogy van és nekem is vannak bekattant hülyeségeim amit neki kell elfogadni! És a nagy love az is elmúlik idővel ha nem tesztek érte! Aláírom azt is hogy nem egyszerű a mai világban, de tudod ez leginkább az alkalmazkodásról szól! Mert a média beleverte az emberekbe a hülye romantikus filmekkel hogy herceg meg a nagy Ő meg hogy te vagy a királylány és stb! Ez mind csak mese! A szingliségről meg csak annyi a véleményem hogy ez egy remek fedőnév az olyan emberek számára kik nem hajlandók tenni a sorsukért és nem tudnak alkalmazkodni! Szingli vagyok! Ugyan már!!! Vicc! Nem szingli vagy hanem Egyedülálló! Ez ismét a hülye média ! Régen ezt úgy hívták hogy vén lány! És majd amikor a kis garzonodban egyedül fogsz megöregedni akkor majd csak rájösz a dolgokra, mert senki sem fogja rádnyitni az ajtót! Én inkább élek hullámvölgyekkel teli kapcsolatban gyerekkel, még ha elválunk akkor is! És lehet öregségemre én is egyedül maradok, de lehet rám nagyon ritkán majd rámnéz valaki!

Ja! És számokat én is tudok neked ajánlani rengeteget! Csak figyeld a szöveget!

https://www.youtube.com/watch?v=LLdLs4lZ03A

https://www.youtube.com/watch?v=B2KmXFKnXHc

2015. jan. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!