Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kik vannak igy ezzel?

Kik vannak igy ezzel?

Figyelt kérdés

Biztos sokan vannak olyanok akik szinglik. Mar regota. Vagy meg nem volt kapcsolatuk. Ilyenkor nem erzitek azt hogy mikor meglattok az utcan vagy barhol hogy szerelmesek csokoloznak akkor nektek is kene valaki?

Vagy nagyon untok mar egyedul elaludni estenkent? Nem rossz ez igy? Mert en ilyen helyzetben vagyok, es borzaszto erzes :(

Amugy lany vagyok.

Es ertelmes valaszokat varok.


2015. jan. 2. 21:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele:/ meg utálom hogy mindenki meséli a love storyát és én meg nem mesélhetek mert szingli vagyok:/
2015. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
:(
2015. jan. 2. 22:02
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, és nagyon rossz. Amikor lefekszek aludni, mindig oda képzelek egy lányt, akit ölelek. Így megnyugszok.
2015. jan. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
És tesztek is érte hogy változzon valami vagy csak sajnáltatjátok magatokat? Tiszta világvége hangulat! A herceg fehér lovon csak a mesében jön házhoz!
2015. jan. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De lehet mas mar sokat probalkozott..nem mindenkinek jon ossze:)
2015. jan. 2. 22:08
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen! Más már persze, meg hallottam meg mondták hogy nem jó meg biztos nem kellek senkinek meg blabla! Annyira gyengék ezek a kifogások! Én nem értem miért mindenki azt keresi hogy miért nem lehet! Azt kell keresni hogy hogyan lehet és hogy sikerülne és ha így nem megy akkor majd máshogy menni fog! Nem értem az embereket! Ezennel itt véget vetek a világvége hangulatnak! Tessék vidámnak lenni mert egy búvalbélelt ember nem kell senkinek! És akkor hiába próbálod meg azt mondják az esetleges jelentkezők hogy egy magábafordult ember?! Köszönöm nem kérem!
2015. jan. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
En nem vagyok magamba forulva. Eletvidam lany vagyok. Es boldog. De van amikor mar sok, es ez ki jon rajtam. De nem mindig...nem vagyok en ilyen
2015. jan. 2. 22:35
 8/12 anonim ***** válasza:
én is pont igy vagyok ezzel.. elég csak látni egy párt, és már úgy érzem, hogy jelentéktelenebb vagyok mint mások :( nagyon rossz érzés, de talán ez az ami arra ösztönöz, hogy változtassunk magunkon, vagy bármi máson ami majd segít hogy jobb legyen.. 19/f
2015. jan. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A gyk-s visszahuzodó rendes lányok is csak állandóan nyafognak hogy igy nem kellenek úgy nem kellenek senkinek,aztán amikor egy rendes srác megkörnyékezi őket aki átlagos kinézetü,ő nekik mégsem kell,mert persze álom világban élnek és a herceget várják fehér lovon,napra nézhetnék de rád nem arcocskával.
2015. jan. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, szingli vagyok. Egy ideje azt érzem, hogy jobb, ha nincs senkim, mert én nem akarok cirkuszolni senkivel, hogy ki-kit szeret/miért nem szeret; megvárni, hogy megcsaljuk egymást, mert már nem dúl a love, majd kölcsönösen utálkozni egymás irányába. Szóval nekem ez nem kell. Nem rossz így, sőt: ez a szám választ ad mindarra, hogy miért is jó a szinglilét:

https://www.youtube.com/watch?v=sp1nCuCjtew

2015. jan. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!