Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan aki meg akar halni?

Van itt olyan aki meg akar halni?

Figyelt kérdés
Ha van írjon. Én ilyen vagyok.
2014. dec. 28. 14:17
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
mint az nem kell*
2014. dec. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
mi a baj? :( amugy talán én igen
2014. dec. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Fogadj örökbe, leszek a családod.
2014. dec. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, minden nap eszembe jut hogy könnyebb lenne...

Néha nagyon nehéz elhessegetni a gondolatot, de természetesen van még annyi tudatosság bennem hogy ne legyek öngyilkos vagy ilyesmi.

Keress egy célt az életedben, ne csak egyik napról a másikra élj... Nem muszáj világmegváltó célnak lenni. Mivel nem ismerlek egyáltalán (talán ha írsz a jelenlegi helyzetedről pár sort?), nem tudok konkrétan segíteni, csak általánosságban beszélni... Bennem is a céljaim tartják a lelket, bár én jóval fiatalabb vagyok (19 éves), de szintén férfi.

2014. dec. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Én is meghalnék legszívesebben, de nem merem megtenni.

26 éves vagyok, és egyszerűen nem tudok az emberek felé közeledni, mert zavarba vagyok és szótlan. Nincsenek barátaim, és még nem volt barátnőm. Családom is egy katasztrófa.

2014. dec. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim válasza:
Hát 41 évesen azért jobb a helyzeted, mint mondjuk aki már 19 évesen gondolja ezt. Elég sok mindenen túlestél már, de pl. az egyik kollégám most halt meg 41 évesen betegségben. Bár lehet durván hangzik, de valójában az életed lényegi részét már leélted, én pl. nem is akarnék 50 évnél tovább élni. Próbálj meg a kis dolgoknak is örülni napi szinten (pl. meccsnézés, haverokkal iszogatás, stb.). Persze még jöhet párkapcsolat is.
2014. dec. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
18%

Én is megakarok halni. Nem vagyok depis, csupán vágyom a halál után. Már 2 éve tervezem, h végzek magammal, azóta 2x próbáltam, de nem jött össze. Remélem harmadszorra sikerül, mert akkor az lenne az első sikerélmény az életemben és az utolsó is. Gyönyörű befejezés lenne.

22/N

2014. dec. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Amúgy nő vagyok,nem tudom miből gondoltátok,h férfi lennék,de tulajdonképpen mind1 is.
2014. dec. 28. 20:56
 19/32 anonim válasza:
attól még nézhetsz meccset, és iszogathatsz a haverokkal...:))
2014. dec. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Én egyelőre szívesebben költöznék tanyára vagy egy lakatlan szigetre, távol a "mocskos társadalomtól". A halál is már gyerekkorom óta érdekel, főleg ilyenkor, mikor újult erővel támad a depression... 24/F
2014. dec. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!