Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan dolgozhatom ezt fel?

Hogyan dolgozhatom ezt fel?

Figyelt kérdés

Soha nem volt egyetlen barátom sem, és most sincs. Egy hónapja közel kerültem az egyik rokonomhoz, ami nagyon jó érzés, de csak ritkán láthatom. Próbáltam ismerkedni de nem jött össze eddig.


Néha szükségem lenne egy ölelésre, vagy valakire aki számára fontos vagyok, és nincs senki. Egyetlen biztos pont számomra az életemben, hogy ha megvágom magam, mert akkor elmúlik ez a szörnyű érzés egy kis időre, de ezt nem akarom, már olyan régóta nem történt ilyen.


Hogyan álljak hozzá ehhez? :( 18/f



2014. dec. 11. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Szüleid vannak? Számukra fontos vagy... Még fiatal vagy, van időd barátságok kialakításához :).

Amúgy nekem sem voltak soha barátaim :( nem vagy egyedül.

2014. dec. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem is beszélek velük. Nem érdeklem őket. Lelkileg nem kaptam tőlük semmit.
2014. dec. 11. 19:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Talán itt sikerül találnod valakit. Nekem például sikerült többször is jó barátságokra szert tennem.
2014. dec. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia. Ha gondolod, írj. Én is vagdosom magam és én is szeretnék barátokat.

19/l

2014. dec. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

Kérlek ne vagdossátok magatokat! Inkább menjetek el sportolni, attól kitisztul egy kicsit az agyatok.

De leht csak 2-3 nagy büdös pofon hiányzik nektek, jó dolgotokban nem tudtok mit csinálni, csak vagdosni magatokat??!!

2014. dec. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5: Kaptam eleget. 10 éven át minden nap többször is.
2014. dec. 12. 18:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Tényleg ne vagdossátok magatokat.. inkább menjetek le egy kicsit sétálni, kitisztul a fejetek, feltöltődtök és talán valami jó is történik a séta alatt. A mai rohanó életmódot szerintem senki sem bírja, a szabadban kicsit le lehet lassítani, el lehet gondolkodni a dolgokon.
2014. dec. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A franc megeszi ezeket az okos tanácsokat. A sport nem segít, ha az ember lelke üres.

Én szívesen leülök veled egy kávéra valahol, ha beszélgetni akarsz.

2014. dec. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!