Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan szoktassam le a barátnő...

Hogyan szoktassam le a barátnőmet az érvágásról?

Figyelt kérdés
Legyszi normalis dolgokat irjatok es surgosen!

#érvágás #on bantalmazas
2014. dec. 11. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Majd a pszichológus/pszichiáter. TE sehogy nem fogod tudni, bocs.
2014. dec. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. dolog: vagy elrangatod egy pszichologushoz (en velemenyem szerint attol csak rosszabb lesz)

2. dolog: akik vagdossak magukat, nem szeretik, ha emlekeztetik oket, hogy mennyire rossz ez, meg ha folyamatosan megprobaljak lebeszelni rola. Legyel mellette, ereztesd vele, hogy neked barmit elmondhat, nincs egyedul, megbizhat benned es akkor talan egy ido utan magatol is abbahagyja :)

2014. dec. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szólsz a szüleinek, ők meg elviszik pszichiáterhez.


Nem tudom mennyire igaz, lehet csak kamuzik, mert menő és mert ezzel felkelti a figyelmet magára. Mindenesetre majd a doki megoldja.

2014. dec. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Dugd meg rendesen!

Ez a legnormálisabb válasz, amit csak kaphatsz!


Egy nőnek szüksége van a rendszeres kielégítésre a kiegyensúlyozott élethez!

Csavarj neki oda rendesen, az biztos kizökkenti ebből a szarságból.

2014. dec. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csaj vagyok...es nem leszbi hanem barat baratnom...amugy az ertelmeseknek koszi a valaszt
2014. dec. 12. 17:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, nagyon szívesen!

De ebben az esetben sajnos nem segíthetsz.

2014. dec. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia hát öhm. Nem tudom hogy mi áll a háttérben de lehet hogy depi és akkor csak beszélned kell vele! Pszichológus? NEEEE!!! SOHA!! Ettől általában csak rosszabb lesz, mert ha magától nem megy és nem is akar (!!) akkor nem szabad. A bizalom itt nagyon fontos. Ne kezeld ezt úgy mint egy betegséget mert nem az! Tarts ki mellette mutasd meg neki hogy benned 100% megbízhat. Ha meg nem vagy vele bizalmas körben akkor a kezed összeteheted és imádkozhatsz hogy leszokjon róla!
2015. febr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!