Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak en erzem magam szornyen...

Csak en erzem magam szornyen ezen a vilagon? Azaz erzesem van: minden ott van, amit csak kerhetsz, de te nem vagy tole boldog. Miert van ez?

Figyelt kérdés
A csaladom nem milliomos, de nem mondhatnam szegenynek sem. Veluk elek, mert szeretem a nagycsalados eletet, nem vagyok ra, hogy elkoltozzek. Mindent megkapok, az iphonoktol kezdve a draga vackokon at mindent! Szoval nem anyagi gondom van. Egyedul erzem magamat es nem hiszem hogy tudok ellene tenni mert sok baratom volt mar, ok eletuk titkait is ram biztak, de en soha olyat, amit mas ne tudna es visszaelhetnenek vele. Egyszeruen utalom az emberket, a gyerekeket, az oregeket. Mindent, de nem voltam mindig ilyen. Szeretethianyom van, amit a kutyaim idonkent kitoltenek, de ez csak idoleges. Ok az egyetlen barataim. Nem merek ujakat keresni, mert az emberek becsaphatnak, megbanthatnak. A kutya nem es el sem hagy, mert az enyimeket nem a poraz teszi husegesse. Minden idomet veluk toltom, a halalba is kovetnek, szoszerint, mint amikor vizaknaba estem, egybol utanam ugrottak. Egy ember soha sem tenne ezt. Azert gyulolom szerintem a vilagot, mert magamat gyulolom. Nem tartom magam szepnek, jonak, vidamnak, kedvesnek es emiatt mas sem tart annak. Nagy terveim vannak az eletemben, hogy sikereim legyenek, amiket a mai depresszios napjaimba csinalok is szepen, lassan, de tudom, hogyha ujra boldog lennek, akkor minden simabban menne. Kedves mindenki, en nem elek most, csak vegetalok. Nem szoktam sirni, de barmelyik pillanatban bognk tudnek, ha belegondolok, hogy milyen unalmas, silany eletem van. Akarok sportolni, kimozdulni gyakran, baratokat szerezni, de tulzottan utalom magamat ahhoz, hogy elhiggyem, mas szerethet. Mit tegyek? Egyszeruen egyre lejebb sullyedek es nincs letram, amin kikapaszkodjak a melybol. Jol esne valaki tanacsa, aki mar volt ilysn helyzetben es nem csak egy hetig, hanem honapokog, evekig es sikerult ezen tultennie magat. Sokszor voltam maganyos, de 4 eve nagyon, ket eve pedig mar a depresszio uj ertelmet nyert. Masok ezt nem latjak rajtam, mert jol jatszom, hogy mas vagyok.

2014. nov. 30. 22:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Az tetszik hogy a legrondabb csavot is imadjak mert egy vicces alak,"

Istenem! Kérdező, nézz már körül ezen az oldalon! Naponta tucatnyi fiú nyavalyog, hogy jaj, istenem, mennyivel könnyebb a lányoknak.

2014. dec. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hosszútávon érdemes volna pszichoterápiára járni, az tudna segíteni, feltérképezni az okokat, és új célokat találni. Rövidtávon enyhülést hozhat, ha felhívod az Ifjúsági Lelki Elsősegélyt a 137-00 ingyenes hívószámon, amit Telekom vagy T-mobile számról érsz el hétfőtől szombatig 9-21 óra között. Fülkéből is hívható.
2014. dec. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

kérdező:

ez nem így van. ha szabadabban viselkednél olyan lehetnél. sőt, a lányoknak többmindent néznek el.


a nők többsége nem azért játszik szerepet mert fúj társadalom, hanem mert VÁLLALJA azt a hülye szerepet amit másoktól elvárnak. a fiúk is játsznaka szerepet, max kevesebben. pl nekik állandóan keménynek kell látszani, ezért a ygenge fiú nem is számít férfinak a nő szemében.

és mindekét nem egyformán játssza a bohócot, hogy ő nem is depressziós, miközben a depresszió már egy népbetegség.


amíg elbújsz a világ elől és megjátszod magad - mint ahogy a többi ezer - addig nem fogtok egymásra találni a többi elbújt hazudós emberrel.

mások pedig enm nemveszikészre hanem nem is érdekli őket.

2014. dec. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Évek óta ilyen állapotban vagyok én is. És mintha én írtam volna.. nagy tervek, magány, sírásképtelenség, embergyűlölet, félelem és színészkedés.

Javaslom, hogy fordulj pszichológushoz. Talán segít valamit.

Olvass, kezdj el sorozatokat nézni. Ne keress barátokat, a szerelem is majd jön magától. Ne csak tervezd, hogy elmész sportolni! Szedj össze egy pólót és egy kényelmes nadrágot és mehetsz is futni. Akár a kutyáidat is viheted magaddal, hiszen (amint mondtad) úgyis követnek.

Itt a tél, ha nem akarsz futni, fagyoskodni, akkor keress valami beltérit. De az is opció (ha a családod pénztárcája engedi), hogy vesztek egy futópadot. El sem kell menned otthonról.

Szoríts időt mindenre, amire eddig nem jutott. Biztos vagyok benne, hogy vannak/voltak álmaid, amiket már most teljesíthetsz.

Több tanácsot nem tudok adni, hiszen még én sem találtam meg a kiutat ebből a betegségből, és az, hogy a depresszió divat lett csak rosszabbodik a helyzet.

Remélem segíthettem valamit. 13 évesen sajnos többet nem tehetek.

Próbálj boldog lenni. Ha nem megy színészkedj tovább, játszd, hogy minden rendben.

És tarts ki!

2014. dec. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ezt szeretem ebben az oldalban. Vak vezet világtalant. Ugye, utolsó?
2014. dec. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

C'est la Vie :)

(15. voltam)

2014. dec. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!