Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak en erzem magam szornyen...

Csak en erzem magam szornyen ezen a vilagon? Azaz erzesem van: minden ott van, amit csak kerhetsz, de te nem vagy tole boldog. Miert van ez?

Figyelt kérdés
A csaladom nem milliomos, de nem mondhatnam szegenynek sem. Veluk elek, mert szeretem a nagycsalados eletet, nem vagyok ra, hogy elkoltozzek. Mindent megkapok, az iphonoktol kezdve a draga vackokon at mindent! Szoval nem anyagi gondom van. Egyedul erzem magamat es nem hiszem hogy tudok ellene tenni mert sok baratom volt mar, ok eletuk titkait is ram biztak, de en soha olyat, amit mas ne tudna es visszaelhetnenek vele. Egyszeruen utalom az emberket, a gyerekeket, az oregeket. Mindent, de nem voltam mindig ilyen. Szeretethianyom van, amit a kutyaim idonkent kitoltenek, de ez csak idoleges. Ok az egyetlen barataim. Nem merek ujakat keresni, mert az emberek becsaphatnak, megbanthatnak. A kutya nem es el sem hagy, mert az enyimeket nem a poraz teszi husegesse. Minden idomet veluk toltom, a halalba is kovetnek, szoszerint, mint amikor vizaknaba estem, egybol utanam ugrottak. Egy ember soha sem tenne ezt. Azert gyulolom szerintem a vilagot, mert magamat gyulolom. Nem tartom magam szepnek, jonak, vidamnak, kedvesnek es emiatt mas sem tart annak. Nagy terveim vannak az eletemben, hogy sikereim legyenek, amiket a mai depresszios napjaimba csinalok is szepen, lassan, de tudom, hogyha ujra boldog lennek, akkor minden simabban menne. Kedves mindenki, en nem elek most, csak vegetalok. Nem szoktam sirni, de barmelyik pillanatban bognk tudnek, ha belegondolok, hogy milyen unalmas, silany eletem van. Akarok sportolni, kimozdulni gyakran, baratokat szerezni, de tulzottan utalom magamat ahhoz, hogy elhiggyem, mas szerethet. Mit tegyek? Egyszeruen egyre lejebb sullyedek es nincs letram, amin kikapaszkodjak a melybol. Jol esne valaki tanacsa, aki mar volt ilysn helyzetben es nem csak egy hetig, hanem honapokog, evekig es sikerult ezen tultennie magat. Sokszor voltam maganyos, de 4 eve nagyon, ket eve pedig mar a depresszio uj ertelmet nyert. Masok ezt nem latjak rajtam, mert jol jatszom, hogy mas vagyok.

2014. nov. 30. 22:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
korod? nemed?
2014. nov. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ezen csakis te magad tudsz változtatni. Gyökeres változtatást javasolok. Költözz el otthonról, teremts magadnak önálló életet. Ha megtanulod saját magad előteremteni a betevődet, ha megtanulsz győzedelmeskedni a mindennapokon ugyanúgy, mint más, az visszaadja az önbecsülésedet. Onnét pedig egyenes út vezet a boldogsághoz.
2014. nov. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? f.fi vagy n?
2014. nov. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nő. 20 alatt
2014. nov. 30. 23:39
 5/16 anonim ***** válasza:

Hogy állsz a pasizással ?


Egy fiú aki szeret egy csapásra kihozna ebből az állapotból.


Az meg hülyeség hogy nem tudod elhinni hogy valaki szerethet. Én nagyon szeretetre méltónak tartok egy szeretethiányos lányt mivel jobban értékeli ha szeretik .


Ha rendszeresen jársz konditerembe tuti hogy a pasik fel akarnak majd szedni. Persze nem árt hozzá egy jó megjelenés is.


Azért ez a 20 alatti kor elég sokmindent jelenthet, és nem mindegy hogy 14 vagy 19.

2014. dec. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

19

Jartam de nem elveztem. Az a baj hogy egy olyan ember mint en, nem tud mosolyogni ha szolitjak, nem tudok kedves lenni alapjaraton, ha meg ezen erolkodom, akkor megint csak feszengek. Nem latnak kedvesnek, mosolygosnak, ezert elkonyvelik, hogy bunko vagyok es kesz, nem foglalkoznak velem. Van olyan, akibe szerelmes vagyok, vele a szia es viszlat viszonyom van, mert azokkal a lanyokkal baratkozik, akik kedvesek, viccesek, baratsagosak. Enis ilyen vagyok csak mar nem tudom megmutatni... Szinte elveszett azaz enem.

2014. dec. 1. 07:21
 7/16 anonim ***** válasza:

már az is valami ha ezt magadnak elmismered.

megnyugtatlak, az emberek többsége így "él".


nagyon sokan a külvilágban keresik a boldogság forrását, de nem fogják megtlaálni ott. a lelki nyugalmad egy belső dolog. pontosan azért vagy yugtlan mert kell neked valami (mindig) amit enm tlálhatsz meg. hogy ezt párkapcsolatban, barátban, kutyában keresed, mindegy.

kevésnek érzed magad.

ezekkel szinte fölösleges is foglalkozni.


add el a sok drága vackodat, segíts azoknak akik enni sem tudnak, meglátod, sokkal többnek fogod érezni magad tőle, és még társaságod is lesz.

2014. dec. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

a korodnemed emberek csak megfektetni akarnak.

kihasználják hogy lelkileg törött vagy.


amíg elhiszed magadról hogy rossz vagy mert enm vagy egy bohóc mint mások, addig enm fogod jól érezni magad. ha olyen embert szeretsz aki észre sem vesz, akkor mit várnál tőle egy párkapcsolatban?


legalább a kapcsolatfüggőségen túlestél.

2014. dec. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

7-es 8-as te miket írsz ?


Ki ne találd már hogy azzal hogy nincsen pasija máris túl van a párkapcsolati függésen.


Pont hogy legfőbb ideje hogy találjon magának valakit aki szereti.


És mi az hogy az emberek ki akarják használni azt hogy lelkileg 'törött' és csak meg akarják fektetni ?


Mond csak te észnél vagy ?


Ha találkozik két szeretethiányos ember azok lényegesen többet adhatnak egymásnak mint felfuvalkodott társaik. És hogy meg akarják fektetni, igen még szép hogy meg akarják mivel ez a szeretet része és ki ne találd már hogy szex nélkül élje le az életét.


Azért mert neked nincsen senkid és elvegetálsz itt azért nehogy azt hidd hogy túl vagy a párkapcsolati függésen.

És emlékszem rád a multkori öngyilkossági kérdésnél pontokba szedted hogy miért legyen az ember öngyilkos.

Ha ennyire lelki nyomorék vagy akkor minek osztogatsz itt tanácsokat ?

Az egyik rokonom az ügyészségen dolgozik és tőle tudom hogy magyarországon már több olyan ítélet is született hogy az interneten hajszoltak valakit öngyilkosságba.


Csak azért mondom hogy tudd miket írsz, azon felül hogy lehúzod az embereket.


Ezt most a kérdezőnek írom:


Mi az hogy nem élvezted a konditermet ?

Azt nem élvezni kell hanem kínlódni kell benne hogy végig csináld és szép legyél. Senkit nem érdekel hogy élvezed-e, majd élvezed az azt követő pihenést.


És ebben az a legjobb ha feljössz testileg akkor feljössz lelkileg is. És ha jársz akkor emberek között vagy és lehetőséged nyílik új ismeretségeket kötni.

Ha pedig maga az edzés nem tetszik akkor járj aerobikozni vagy olyanra ami tetszik.


És keressél meg mindenkit aki a barátod volt vagy ismered és tudsz vele találkozni vagy elmegy veled valahova.

Mozdulj ki mert elég ritkán szokott lenni hogy becsönget valaki és azt mondja hogy jó napot kívánok isten azért küldött engem mert itt lakik egy lány akit boldoggá kell tennem.

2014. dec. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Sztem nekem fiunak kellett volna szuletnem.. Az tetszik hogy a legrondabb csavot is imadjak mert egy vicces alak, nem fel bolondot csinalni magabol, ha egy lany ilyen, azt idiotanak nezik. A fiuk annyira sok tekintetben szabadabbak..... Sokkal! Lanykent orokke ilyen bekatulyazasban elek hogy egy lany finom, elegans, kecses, kedves stb.. A fiuknal ilyen nincs es nem is kell! Nem veletlen szerettem fiukkal is baratkozni... De mar veluk sem.

Aki azt irja hogy csak megfektetni akarnak annyiban igaza van hogy mondtak mar nekem hogy gyere fekudjunk le, jobban leszel tole meg mittudom en , de en nem egy lotyo vagyok es olyannal akarom elvesziteni a szuzessegemet is, akit szeretek es nem csak beteszi a farkat aztan elkoszon..

2014. dec. 1. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!