Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tovább ilyenkor?

Hogyan tovább ilyenkor?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok,és rengeteget szenvedtem már.

19 évesen vége lett suli időszakomnak,buliztam haverok voltak stb,ez volt az életem,normális életet éltem,de azóta megyek lefelé a lejtőn.

legtöbb barátaimmal összevesztem már évek óta,családommal felszínes a kapcsolatom.

most lett vége egy 5 hónapos kapcsolatomnak pár napja,és úgy érzem elég volt.

miattam lett vége,mert rengeteget féltékenykedtem és vitáztam ok nélkül.

Annyira hiányzik,de ronda dolgokat mondtam rá,és megérdemlem,hogy vége. pedig egy esélyt is kaptam még tőle,hogy megpróbáljuk. de elszúrtam.

Azt mondják,hogy jobb az ilyen dolgokat kibeszélni magunkból kiadni. de nekem nincs kivel ezeket megbeszélni,mert minden ember akit ismerek megvan a maga gondja.

nem sajnáltatni akarom magamat,de annyira jó lenne valakit megölelni,elmondani amiket érzek.

Sok barátnőm volt az évek alatt,de ez a szakítás megviselt nagyon,annyi mindent terveztünk,és annyira szeretem őt,de elrontottam mindent.

azt mondta,hogy már nem szeret,és ne keressem többet.

De tiszta szívemből szeretem őt,én egy érzékenyebb pasinak tartom magamat az átlaghoz képest,és nagyon megviselt dolog,az a legrosszabb,hogy a szemembe mondta,hogy nem szeret,és ne keressem többet,amióta ő volt a barátnőm kezdtem magam összeszedni,és újra boldog lenni. idegességemben visszakértem tőle amiket kapott ajándékokat,de megbántam és vissza adtam neki,és el is fogadta,aminek nagyon örülök,de ez persze nem jelent semmit. egész nap sírok szinte,és félek hülyeséget csinálok,mert miattam lett vége,magamnak köszönhetem. fogalmam sincs hogyan tovább.


2014. nov. 29. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:

"Sok barátnőm volt az évek alatt"


"annyira szeretem őt"


utóbbi mondatfoszlányt gondolom mindegyiknek elmondtad. Szóval csak ő is egy volt a sok közül.

2014. nov. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha gondolod én beszélgetek veled privátban. megértem a helyzeted.
2014. nov. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Annyira sajnálod magad, hogy az már gusztustalan.
2014. nov. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

egyik barátnőmet se szerettem úgy,mint ahogy őt.

úgy érzem ő volt az igazi nekem.

pedig eddig nem hittem,hogy létezik.

2014. nov. 29. 17:12
 5/7 intrepid ***** válasza:
2014. nov. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyira aranyos, amikor a dolce vita partyállat idióták rájönnek, hogy milyen az élet igazából... :-D
2014. nov. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most mit sajnáltatod magad, de tényleg?


Ki kényszerített rá, hogy összevesszél egy csomó emberrel?


A féltékenykedés meg önbizalom hiányra utal. Ugyanakkor sok barátnőd volt. Fura kombináció.


Sokaknak nem volt sok barátnője, sőt sok férfiember 25 éves és nem is volt még barátnője, mert picivel kisebb a pofájuk és tojnak a fejükre a lányok. Vagy nincs pénzük, szegény családból származnak, és "csórók" a lányok szemében. Na, nekik milyen rossz lehet?

Na ugye...


Nyugodj meg tekintve, hogy sok nőd volt, könnyen akad másik, előtted az élet, még fiatal is vagy.


https://www.youtube.com/watch?v=a2qZ10bWUcw

2014. dec. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!