Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ti mit csinálnátok ilyenkor?...

Ti mit csinálnátok ilyenkor? Mitől lehet ez? (hosszú történet a tovább után)

Figyelt kérdés

Keresztanyám, anyukája (akinek egy éve folyamatosan segítek) bekerült a kórházba. A keresztanyám visszajött németből, hogy többet tudjunk segíteni neki, pl. a lakása rendberakásánál.


Az orvosok azt mondják, hogy többé nem lesz képes saját magát ellátni, ezért két lehetőségünk van. Vagy "idős ellátóba kerül", vagy visszamegy a lakásába és kérünk egy ápolónőt mellé.

1. variáció azért nehézkes, mert:

- az államiba 1,5 év a várólista

- magánba 2,5-4 milliót kell egy összegbe előlegbe fizetni (melyet benyúlnak még akkor is, ha neadjisten másnap meghal), és havonta 100ezret kell fizetni

2. variáció meg azért, mert nincs olyan ápolónő a környéken, aki vállalná, hogy szinte mellette lakjon.


Múlthét kedden még úgy volt, hogy ilyen intézménybe kerül, (csak akkor még nem tudtuk ezt, hogy ennyibe kerül), és, hogy ne álljon üresen a lakás, keresztanyám felajánlotta, hogy csak a rezsiért beköltözhetünk oda barátnőmmel.


Másnap amikor anya, meg nagymamám is jöttek, hogy segítsenek, akkor már inkább a második variáció mellett gondolkodtunk. Már akkor éreztem egy furcsa érzést. Majd háromra el kellett menjek a fogklinikára a bölcsességfogammal. Mire visszaértünk, addigra anya meg nagymamám hazamentek, keresztanyám meg bent volt kórházban. Így hármasban voltunk barátnőm, keresztanyám kutyája, meg én. Gondoltuk megvárjuk keresztanyámat. Ahogy várakozunk, egyre jobban egy frusztráló érzés jött elő bennem. Mint, ha valami nem akarná, hogy ott legyünk.

Barátnőmön is láttam, hogy ő se érzi jól magát. A kutya meg csak ült a bejárati ajtó előtt és lefelé horgasztotta a fejét (eléggé rendellenesen). Se az egyik játékával, se jutalomfalattal nem akart odajönni hozzánk (amikor elég jóban vagyok azzal a kutyával (mi a nagyszobában ültünk amúgy)).


Másnap, amikor felugrottunk, elbúcsúzni keresztanyámtól (aki a hétvégén visszament németbe, hogy elintézzen pár papírt, hogy három hétre visszajöhessen), akkor is éreztem ezt az érzést. A kutya mindig keresztanyám 2 méteres körzetében volt. Amikor keresztanyám kiment cigizni az erkélyre, akkor is nagy ívbe kerülte a nagyszobát, hiába hívtuk.

Keresztanyám felajánlotta, hogy amíg nincs itt, bármikor használhatjuk a lakást tanulásra, vagy, ha elakarunk szakadni a szobatársainktól, hogy csak kettesben legyünk. Csak annyit kért, hogy mire visszajön, vigyünk fel neki egy zsugor ásványvizet meg pár liter tejet (ha nincs a hűtőben).


Hétvégén barátnőmmel beszélgettünk, és elmondta, hogy ő is érezte ezt a "valami nem akarja, hogy ott legyünk érzést.


Ma felugrottunk a lakásba megnézni a tejet, de amikor bedugtam a kulcsot a zárba, már éreztem ezt az érzést. Amíg én megnéztem a hűtőt, addig ő leült az egyik székre, majd azonnal eljöttünk. Csak pár órával később merte elmesélni, hogy miután leült, egy gyenge, hideg fuvallatot érzett a lábainál, bal oldalról, és hirtelen gyengének érezte magát.


Mitől lehetnek ezek az események? Ti mit tennétek?



2014. nov. 25. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszek az ilyesmi dolgokban, viszont pár napja velem is hasonló dolog történt. Este ültem a gép előtt, a hálószoba ajtaja, ablaka zárva és miközben olvasgattam a gépen, egyszer csak egy jéghideg fuvallat érte a bal vállam, nagyjából 2-3 másodpercig. Nem volt huzatra lehetőség, tökéletesen zárva volt minden. Életemben nem volt még hasonló élményem sem, így nem tudom mire vélni. Mintha valaki megállt volna a hátam mögött és fújta volna a vállam, persze beleborzongtam, hiszen egyből odakaptam fejem, de persze semmi. Nem volt benne semmilyen kellemetlen érzés, viszont elgondolkodtatott rendesen.

Hogy mit lehet tenni?... Nyitottnak maradni. Ha volt értelme számotokra, még úgy is lesz benne részetek, hogy magyarázatot találjatok. Ezt gondolom, se többet, se kevesebbet.

2014. nov. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát,most nem azért,de én se mennék szívesen annak a lakásába,aki kórházba van.Ez teljesen természetes.
2014. nov. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, melyik országrészben laktok? Magánban is van olyan, amelyikhez nem kell beugró, csak havidíj!
2014. nov. 26. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez szellem lehet egyébként.

Mióta van meg a lakás a néninek?

Meghalt valakije?

2014. nov. 26. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3. Csongrád megye

4. 25 éve van meg ez a lakás. De 5 éve van meg nála ez az egészségügyi állapot. A férje halt meg, nem tudom, hogy mikor, de ha jól emlékszem, már régebben.

2014. nov. 26. 11:05
 6/6 Legoman ***** válasza:

Lehet ez szellem is. Nem hiszem, hogy a férje lenne, mivel, akkor ő pont azt akarná, hogy maradjatok.

A fuvallat normális, ha valami elsuhan melletted. Sokszor érzek ilyet. Lehet egy kisebb árny is, ami csak melletted elsuhan, de már ott sincs. Amit a barátnőd érzett fuvallatot az lehetett a szellem is, ahogy elsuhant mellette. Írtam privátban mit tudsz ellene tenni.

2014. nov. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!