Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valaki elolvassa?

Valaki elolvassa?

Figyelt kérdés

Nincs úgy konkrét kérdés tehát konkrét válasz se csak már jó lenne valahogy kiadni a dolgot. Másfél éve vagyok egyetemista és 4 éve vagyok távkapcsolatban. Mindig csak 1-2 jó barátnőm volt és pár akikkel még úgy elvoltam, de itt az egyetemen nincs senkim. Amikor oda megyek a szaktársaim körébe akkor úgy érzem kimaradok a beszélgetésből és amikor mondok valamit akkor olyan képet vágnak mint valami megrökönyödés "erre mit kéne válaszolnom? Ez hogy jön ide?" Többször volt hogy valamit elakartam mondani és másfél mondat után a többiek elkezdtek másról beszélni (ilyenkor általában 3 an ültünk egy asztalnál) Sokáig gondolkodtam azon, hogy akkor hagyjam az egészet üljek egyedül amitől magányosnak érzem magam (de még se olyan durván mintha társaságon belül érzem magam egyedül) vagy menjek és próbálkozzak hátha javul valami. Van két szaktárs akik még úgy szóba is állnak velem de az egyik azért nem szimpatikus mert úgy érzem hogy az összes rossz tulajdonságomból van összegyúrva a másik meg azért nem mert akármit mondok azt lehúzza, nézek egy sorozatot -úristen ez mekkora hülyeség- játszok egy játékkal - te jó ég mennyire szarul néz ez ki- és ehhez hasonló dolgok. Ráadásul a barátom is ilyen mostanságban. Egész nap gép előtt vagyunk és mivel vele nem történik semmi az meg kit érdekel hogy én mit csinálok (egyébként régen volt közös játék általában ami közben skypeon beszéltünk de azt meguntuk és nincs új) mindig csak piszkálódik hogy "társalogjunk". Nem tudok senkivel se normálisan beszélni. Tudom hogy az embereknek a kisugárzás számít és próbálok mindig mosolygós meg kedves lenni de ezek után szerintem valami sötét aurát áraszthatok magamból amit mindenki megérez és nem tudom mit tehetnék a javulásért


Úgy érzem a családomon kívül (külön lakok) senki nem támogat sőt mindenki csak a kedvem és az "önbizalmam" veszi el. Sokat rajzolok és festeni is újra kezdtem csináltam is egy oldalt (egyébként erről is volt szó amikor a második nemigazán szimpatikus szaktárssal beszéltem azt válaszolta rá-Ja amit mindig kiposztolsz és senkit se érdekel?-) hogy legalább az idegenek adhatnak egy kis jóérzést amiért ügyes vagyok (persze azért is kegyetlenül le lettem oltva hogy nekem az idegenek véleménye mit számít meg hasonló) de végülis azt se nézi meg senki. Úgy éreztem ha már az ismerősöknek ennyire közömbös vagyok meg ami még ezen érzés alatt van legalább azok mondjanak pár jó szót arról amit csinálok akik nem ismernek. De már ezt az álmom is feladtam (mármint hogy sokan szeretik amit alkotok és esetleg egyszer lesz egy kiállításom is)

Annyira sötétnek tűnik minden.


2014. nov. 16. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Elolvastam. Egyrészt magamra is ismertem. Te másoktok függsz?
2014. nov. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%

Dragasagom, ideje elfogadnod azt, hogy soha, senkit se fog erdekelni hogy veled mi van. Ilyen tarsadalomban elunk, ahol az irigyseg, ketszinuseg uralkodik. Most azt fogod gondolni, hogy "Koszonom a semmit", de ez tenyleg igy van.


Mit szamit hogy nem kapsz elismerest a festmenyeidert? Elsosorban eked kell tetszedjen a munkad. Ha latszik hogy elvezettel, odaadassal csinalsz valamit, meglasd, egybol jelentkezik egy ket ember, aki kivancsi lesz. Ha akarod, ha nem, a negativ gondolkodasmod kisugarzik a kornyezetedre, megerzik, ezert nem targyalnak veled. Ha valoban tehetseges vagy, akkor az irigyseg is lehet az oka.


Neked kell megtalalnod az elvezetet, boldogsagot mindenben, mert senki se fog konyorogni neked, hogy "Legyszi, mosolyogj!". Fejet fel, hatat kihuz, mosolyt fel es indulas. Annyi szep dolog van odakint, kar par emberert ezt feladni ;)

2014. nov. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
En elolvastam.:)
2014. nov. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk én szívesen megnézném a képeket. :)
2014. nov. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 gegefox ***** válasza:

Engem is érdekelnének hogy milyen képeket készítesz.

(jó barátokat tényleg nehéz találni akik támogatnak.Az embernek először a saját lábán kell megállni és utána csak hab a tortán ha van aki támogatja is.)

2014. nov. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát engem mindig az vitt előre ha láttam másokon hogy érdemes folytatnom amit csinálok. Nem vagyok az a fajta akit félrelöknek és onnantól 200%ot ad bele abba amit csinál. Ráadásul ismertem olyat aki a semmire annyira beképzelt volt meg ment a hülyesége után hogy én ezt elítélem (aránytalan alakkal boszorkány orral és ragyás bőrrel akart modell lenni azt hitte ő a világ közepe - fészen posztolt ki "érdekes" dolgokat- közben meg ha hozzászóltam csak egy halk "hát nemtudom" jött ki a torkán). Ha büszke vagyok magamra mert milyen király vagyok közben meg senkit se érdekel mi van velem az szerintem szánalmas. Szerintem ha valaki véleménye szerint jól csinál valamit azt szeretné másoktól is vissza hallani és ha ez jelenti azt hogy másoktól függ akkor én ilyen vagyok. Egyébként mosolygós vagyok másokkal ha rossz kedvem is van de oda jön valaki akkor mindig mosolyogva válaszolok vagy mondok valamit ez már kb reflex nálam mert mindig arra gondoltam régen hogy aki nem mosolyog az olyan mintha nem érdekelné a másik vagy nem örülne semminek
2014. nov. 16. 17:12
 7/8 anonim válasza:

Tudom mit érzel, én nap mint nap így érzek, de mindig erősnek kell lenni, őszintének, és igaznak, a többi ember azért ilyen veled mert ők nem ilyenek, kirekesztenek mert érzik legbelül hogy jobb vagy náluk, tudom idegen vagyok, de most hogy elolvastam amit írtál, engem érdekelnek a képek, az emberek érzik milyen vagy legbelül és hogy érzed magad, de vannak olyan emberek akik tudják hogy nem az számít hogy milyennek mutatod magad hanem hogy hogy érzel, és hogy milyen vagy belül, mert az igazi arcod.


21/f Ha esetleg van időd küldhetnél pár képet priviben :)

2014. nov. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
El laposodtak az emberi kapcsolatok,az ember már többet kap a géptöl.
2014. nov. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!