Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan találjak egy rendes lányt?

Hogyan találjak egy rendes lányt?

Figyelt kérdés

Úgy érzem senki sem ért meg, mindenki másmilyen, nem hozzám való.

Még kapcsolatom sem volt igazi és már hiányzik, nem tudom hogyan találjak egy értelmes lányt aki nem csak a buli meg mindenkivel(!) ezt-azt csinálja......

15/f


2014. nov. 13. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Könyvtárba.
2014. nov. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Első: könyvtárban.

Kérdező: nem mindenkire igaz, de gyakorta a rendesség fordított arányban áll a külcsínnel. A csúnyácskák nem engedhetik meg maguknak azt, hogy ne legyenek jók.

2014. nov. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Még írtam volna. Szóval azt akartam ezzel mondani, hogy persze az sem baj, ha szép a lány, de ha azok között is szétnézel, akik alighanem magukat nem tartják annak, több szívet fogsz találni, mint a plázacicák között.
2014. nov. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Könyvtár egy kicsit túl komoly.:/
2014. nov. 13. 14:25
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

a könyvtár egy tévhit. nyilván az utcaszéli kocsmahányósnál egy fokkal jobb.


rendes lány alatt mindenki azt ért, amit akar, de jobban jársz ha külföldön keresed. értelmes nem lesz, érdekes sem feltétlenül de legalább nem bulizni és ezt-azt fog csinálni minden héten.

2014. nov. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ötös, külföldiek még nagyobb k.vak mint itthon.. Az a különbség, hogy azoknak több pénze van és igenis eljárnak bulizni, és durvább dolgok vannak mint itthon.. Pl brit fiatalok valami spanyol szigeten fesztiválon...
2014. nov. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!