Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem birom tovább. Fel akarom...

Csak én. kérdése:

Nem birom tovább. Fel akarom adni. Összetolörtem, végem, szar minden. Segitenétek? Lent minden.

Figyelt kérdés
Harmadikos vagyok egy gimnáziumban.Az utóbbi időben minden rossz.Az anyagi helyzetemcm miatt semmibe vesz az osztály.A barátnőm már nem a barátnőm,mert nemc ért meg.Egyszerűen egyedül vagyok.Feladnám mindezt,ha nem lenne egy csodás barátom.Nem tudom hogy mondjam el anyának,hogy el akarok tünni ebből a suliból.Rettegve megyek bebnap mint nap.Megaláznak.Lelkileg tönkretesznek.Ami egy kis reményt ad,az hogy mindennél jobban szeretnék Alföldi Róbert színházában játszani.Imádok írni,játszani,alapból egy cserfes csaj vagyok,csak mostanában változott ez meg,úgy érzem,nála fel tudnék oldódni.De persze senkinek nem mondom,mert kinevetnek.Tényleg semmibe vesznek,elitélnek anélkül,hogy ismernének.Lógok a suliból,hogy ne halljam a nevetésüket.Pszichologushoz is mennék,hátha segít.De pénzem nincs rá. És ez a szinész dolog annyira jó lenne.Hogy lássák,attól ,mert nem vagyok se gazdag,de tudok mutatni dolgokat.Ki tudom mutatni hogy igenis jó vagyok valamiben!És ne nézzék le a gyengébbet.Nem akarom hogy ennyit szenvedjen bárki 17 évesen.Azt akarom hogy ne álmodjanak.Hanem céltctűzzenek ki maguknak az emberek.Mert álmodni este is tudok.Amit elfelejtek.De ha van célod,már megvan az utad hozzá.Csak fel kell ismerni. Ezt akarom megmutatni Nem akarok sirni többé.Nem akarok többé gyógyszerekkel szemezni.Élni akarok végre!Segitsetek kérlek!

2014. nov. 10. 20:36
 1/3 anonim válasza:
Soha ne add fel ez a legfontosabb,elhisezm hogy nagyon nehez lehet neked!nap mint nap evel szembesülni es atelni a poklok poklät,de hidd el ha nem segitesz magadon ez soha veget nem fog ernni es egy par ev mulva a fiatal eveidre szörnyülködve fogsz visszagondolni,szerintem szolj egy felnötnek es ssürgösen valts iskolat!Nem elhetsz lelki terorban!olyan helyre kell jarnod ahova szivesen mesz el nap mint nap nem pedig atol retegsz hogy mit kell atelned egy iskolai napon!SÜRGÖSEN SZOLJ ANYUKADNAK VAGY BARMILYEN FELNÖTNEK AKI SEGITENI TUD NEKED!!!Az almaid pedig neadd fel!
2014. nov. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"Ember küzdj és bízva bízzál!" Gondol arra hogy te tudod mit akarsz az élettől, van egy olyan hely is az életedben ahol önmagad tudsz lenni. Zárd ki az életedből az osztályod amennyire lehet valószínű antiszocnak fognak hini de ne törődj vele. Valószínüleg csak azért piszkálnak mert gyengének hisznek pedig nem hiszem hogy így lenne mert ezt le tudtad írni nekünk idegeneknek, illetve másik eset ami lehet párhuzamos az elsővel sőt talán ki is egészítik egymást, hogy szimplán azért bunkó parasztok (bocs de ha így van így van) mert ők nem tudnak mit kezdeni az életükkel. Tehát zárd ki ami hátráltat és bosszant és próbálj az olyan dolgokra öszpontosítani ami előre visz. Remélem segítettem soraimmal ne feledd fontos vagy te is a társadalomnak még ha nem is érezteti ezt.
2014. nov. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Küzdj tovább, hisz' van egy célod!Ha pedig elérted, majd röhögsz a sok hülyén. Ez motiváljon! Sajnos az emberek gonoszak,szemetek, de majd visszaüt a sors.Hosszú utad lesz, de te cserfes barátném, végig csinálod!
2014. nov. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!