Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Már nem tudom...

Mit tegyek? Már nem tudom mihez kezdjek.

Figyelt kérdés

Volt egy barátom akit mindennél jobban szerettem,az elején ő volt a legaranyosabb ember boldog voltam..aztán fokozatosan megmutatta ki ő egy arrogáns önző ember, akit nem érdekel ha úgy megbánt,hogy előtte sírok.

Végül szakított vagyis ki sem mondta mert arra sem volt képes, egyszerűen letörölt .. és eleinte nem fájt ennyire, azóta eltelt már majdnem egy hónap és napok óta egyre rosszabb..nem érzem jól magam, rettenetesen hiányzik...:'( Fogalmam nincs mit kezdjek...nagyon szeretem.. 21L


2014. nov. 6. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Ahogy telik az idő, majd belátod, hogy mekkora bunkó volt és utána már nem fog hiányozni, csak még friss a dolog.

Addig is foglald el magad valamivel pl. hobbi, barátok.

2014. nov. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos az élet néha ilyen. Nem mindig tudod eldönteni, hogy milyen is valójában a másik ember. Van aki oscar díjat érdemelne, olyan sikeresen téveszt meg másokat. Az aki képes megbántani és még csak nem is érdekli, annak nincs bűntudata. Azt írtad arrogáns és önző, tehát mindenki mást lenéz és nek számít neki senki sem, egyedül magával törődik. Nagyon valószínű, hogy csak kihasznált és semmit sem jelentesz neki, egyébként már kereset volna. Elhiszem, hogy fáj és hiányzik, viszont hidd el sokkal jobb lesz a nincs a közeledben. Mindenféle szakítás fájdalmas, viszont utánna erősebb leszel.
2014. nov. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Könnyebb lesz elviselned hiányát, ha erre gondolsz: "Szerencsém van, hogy most lett ilyen, nem pedig 5-10 év és 2-3 gyerek múlva"!
2014. nov. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!