Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki mennyire van megelégedve...

Ki mennyire van megelégedve az életével, amiket eddig elért vagy milyen életre vágyik?

Figyelt kérdés
2014. okt. 31. 15:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szakmailag, karrier szempontjából úgy gondolom, hogy jó úton haladok, és örülhetek annak, amit eddig elértem. Magánéletileg katasztrófa.
2014. okt. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Maganelet egy fos. A munkahelyen lehetne jobb a kozeg. Ennyi.
2014. okt. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Semennyire
2014. okt. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
KOROTOK?
2014. okt. 31. 16:28
 5/13 anonim ***** válasza:

Nézőpont kérdése.

Szakmailag eléggé, bár lehetne jobb is (több szakmám közül nem azt használom, amit hosszabb ideig tanultam, és nagyon szerettem, de a jelenlegi munkaköröm is tetszik, bár itt is van még fejlődnivalóm)

Magánéleti téren abból a szempontból elégedett vagyok, hogy vannak igaz barátaim, vannak szerető (de máshogy gondolkodó) szüleim, viszont elvesztettem a nagy szerelmem:(, bár összességében egészen jól megvagyok egyedül... Mégsem az igazi. Szóval ezt értékelhetem úgy is, hogy nem túl rózsás a helyzet, meg úgy is, hogy sokmindenért hálás lehetek:)

Hangulatfüggő.

32

2014. okt. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Sok mindent nem értem el eddig, de most végre meg vagyok elégedve az életemmel és úgy érzem jó úton indultam el.

20/f

2014. okt. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

A magánéletem pocsék, a szakmai lehetne jobb is.

28N

2014. okt. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Semennyire. Minden rossz. Magányos vagyok, nincs munkahelyem, nincs pénzem, nincs semmim. Nem tudom mit tegyek, nem tudok így élni. 24/F
2014. okt. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Akkor le03rom az eny¨Śmet is: mag¨˘n¨Śletem egyszer j¨Ž egyszer nem. a karrierem pedig egy nulla! ¨Śs az a legszarabb hogy k0‹2r¨šl0‹2ttem mindenki nagyon sikeres ¨Śs dicsekednek. szinte mindig elvagyok keseredve. 21/L
2014. okt. 31. 19:33
 10/13 A kérdező kommentje:
Akkor leírom az enyémet is: magánéletem egyszer jó egyszer nem. a karrierem pedig egy nulla! és az a legszarabb hogy körülöttem mindenki nagyon sikeres és dicsekednek. szinte mindig elvagyok keseredve. 21/L
2014. okt. 31. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!