Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miert erzem magam alsobbrendunek?

Miert erzem magam alsobbrendunek?

Figyelt kérdés
Mindig azt erzem h en nem erek annyit masok,legyen barkirol szo,sulyosan rossz az onbecsulesem,mit tehetek ellene?Vannak praktikak/tanacsok?

2014. okt. 27. 15:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én százezerszer érezhetném magam annak, mégsem érzem teljesen úgy. Néha én is így érzek, de alapvetően tudom magamról, hogy nem vagyok, szar ember/buta/mihaszna, illetve ez csak az egyik "énem", tudok normális is lenni. Ha akarok. Meg ha kicsit rugdosnak.
2014. okt. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

#11 alávaló kutyája, lábhoz!

Majd én jól megrugdoslak akkor! :D

2014. okt. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nekem ez csak igy nem megy.
2014. okt. 27. 16:25
 14/21 anonim ***** válasza:

12, köszi, van aki megtegye :)

Amugy rám viszont nem szállnak, kerülnek a hülyék, pedig én sem vagyok egy falkavezér.

2014. okt. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Amugy miért érzed magad kevesebbnek? Mert mások a facebookon csak a jót teszik ki magukról? Vagy azt mondják, amikor találkoztok, hogy mennyire sínen vannak? Ez mind csak a látszat. Én is tudnám olyannak mutatni magam, hogy a külvilág irigyeljen, holott nagyon nem fenékig tejfel, csak azt ugye nem reklámozza az ember..
2014. okt. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Teny es valo,sokan a facebookot depressziofaktornak tartjak,viszont nekem barataim sincsenek ami masoknak van,nem hinnem h szornyu ember vagy barat lennek,megis elhagynak az emberek,talan nem vagyok erdekes.
2014. okt. 27. 16:46
 17/21 A kérdező kommentje:
Amugy kb onnan indult h en biharmegyeben lakok,ami ugyebar mar romania es a szuleim gondoltak h ovodaba jarhatok roman tagozatra is h jobban megtanuljam a nyelvet,de mivel akkor megy cseppet se ment elegge ki voltam kozositve es ez nyomot hagyhatott.
2014. okt. 27. 16:54
 18/21 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek most barátaim, amikor iskolába jártam még voltak, de aztán szétszéledtünk. Engem nem zavar, bár én eléggé magamnak való vagyok. Románnal kapcsolatban nem tudok mit mondani, én dunántúli vagyok inkább horváthoz közel:)
2014. okt. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nem is a nyelv a lenyeg,hanemaz h nem beszeltem es ezert semmibe vettek es kipeceztek.
2014. okt. 27. 17:51
 20/21 anonim ***** válasza:

vagy azért mert magyar vagy

kocskos egy nép ez a román vigyázz velük...

2014. okt. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!