Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van mindenki az internet...

Miért van mindenki az internetbe beszopódva? :D

Figyelt kérdés

Már régebb óta bosszant a dolog, annyi haszna van, hogy most ideírom, hogy nem bennem forr tovább. :D nincs egy normális haverom se, akivel sűrűbben lehetne találkozni, jó nekik otthon ülni a gép előtt...vagy kitudja mit csinálnak...:D alapvetően főként lányokkal tudom jobban megtalálni a közös hangot, ez sokszor persze, hogy nehezebb, én hiszek a fiú-lány barátságban, de csomóan amúgysem. azért bosszant amúgy a dolog, mert van néha úgy, hogy szart se ér, ha fészbukkon valaki ír nekem 1-2 jó szót...személyesen sokmindent el lehet intézni normálisan.

lényeg, hogy ha már van ez a csodás kategória, tele csodásan magányos emberekkel, én nem zárkózok el attól, hogy 14-15 évtől felfele, mondjuk úgy 20-ig szóba ne álljak valakivel, a lényeg, hogy ne csak fészbukkra korlátozódjon a dolog...22/F


2014. okt. 23. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Ne a facebookra fogd hogy sz.r az életed.
2014. okt. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem szar az életem :D néha vannak mélypontok, mint gondolom mindenkinél, és szar érzés, amikor ilyenkor is csak neten kommunikál az ember...vagy ilyenkor menjek el k_rvázni, vagy áruld már el, mi a megoldás? :D
2014. okt. 23. 23:45
 3/5 anonim ***** válasza:
ha van rá keret, akkor krvázz.
2014. okt. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nincs :D amúgy se oldana meg semmit...csak látom hasznos volt egy ilyen kérdést feltenni. ettől függetlenül persze az elsőről ordít, hogy jóval szarabb élete lehet, ha belegondolok, 23:40kor a gyakorikérdések magány kategóriában oltogatja az embereket, ahelyett, hogy a csodás életét élné :D ő az aki azokra irigykedik, akik ki mernek írni egy őszinte kérdést, neki ez nem megy, mert nem bírná a reakciókat, és akkor baszogat másokat...alapvető magyar vonás...én legalábbis tuti nem rohadnék a gép előtt este, ha olyan jól menne minden...:D
2014. okt. 24. 10:12
 5/5 anonim válasza:
Manapság elkerülhetetlen ez a téma...Az emberek szeretnek valami mögé elbújni. Így nem kell felfedniük a valódi énjüket, azt csinálnak amit akarnak, azt írnak amit akarnak és te nem fogod tudni hogy ebből mennyi az igaz. Akik a barátaid azokkal beszélj meg találkozót és beszélgessetek olyan témákról ami mindkettőtöket ( akár többőtöket) érdekel. Ha ismerkedni szeretnél a való életben, akkor viszont nem az interneten kéne ehhez partnert keresned, hanem a való életben. Mondjuk mész valamerre és beszélgetésbe elegyedsz emberekkel....
2014. okt. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!