Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tudom mi a baj velem?

Nem tudom mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz lelki állapotban vagyok. Annyira úgy érzem, hogy elrontottam az életem, hogy már nem tudok rajta változtatni. 19 évesen olyan érzéseim vannak, hogy itt vége én már ennél jobb nem lehetek csak rosszabb. Vannak céljaim, de úgy érzem hogy annyira buta és értéktelen vagyok, hogy úgyse tudom elérni. Programozó szeretnék lenni, de a matek nem megy és nem is tartom magam alkalmasnak semmilyen komolyabb munka végzésére. Csajozásról ne is beszéljünk. Nem vagyok ahhoz méltó hogy barátnőm legyen, hiszen túl értéktelen vagyok ahhoz, hogy bárkinek is jelentsek valamit. Rútnak tartom magam, túlsúlyos vagyok. Esténként szoktam gondolkodni, hogy mit csináltam rosszul hol rontottam el, és nem tudok rájönni. Azt se tudom hogy tudnék megváltozni. 19 évesen olyan gondolatok ébrednek bennem, hogy semmi nem tud megváltoztatni. Nem tudom mit tegyek szeretnék megváltozni kívül-belül, de akár hányszor elhatároztam, hogy megváltozok ezeket az érzéseket hamar elnyomják a régi rossz emlékek és a rossz érzések. Nem tudom mit tegyek.

2014. okt. 14. 17:58
 1/5 anonim válasza:

pár tipp aztán vagy bejön vagy nem...baromi egyszerűen jobb hangulatba tudsz kerülni...

1. lépés kezdj el normálisan étkezni, zöldség, gyülömölcs stb, hangulati élelmiszerek kuka, legjobb ha főzöl magadnak plusz sikerélmény

2. lépés húzás le a kondiba vagy ha nincs rá pénz otthon is lehet nagyon sok mindent csinálni, pl fegyencedzést

3. lépés ha ezek megvannak jobban fog működni a tested és fogni az agyad, bár a programozáshoz nem is matek kell elsősorban hanem logika az meg sztem vagy nincs vagy van. El kell gondolkodni mi az a minimum amit el akarsz érni, sok programozó végzi helpdeskesként pl.

4. egyelőre ennyi elég lesz sztem, lényeg h kezdj el csinálni vmit ne csak gondolkodjál...

2014. okt. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előzővel, én is elég gyenge voltam matekból, aztán mikor bekerültem egyetemre kiderült, hogy az megy a legjobban. Pedig nagyon le voltam maradva az alapokkal, de átakartam menni és sikerült megoldani.

Ne azt nézd, hogy mit tettél rosszul, hanem azt, hogy ebben a pillanatban mit tudsz tenni. A változás rajtad múlik, kezdj el edzeni és az tényleg sokat fog segíteni, de ne csak mond, hogy elkezded x hét múlva, hanem most csináld.

2014. okt. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok ahhoz méltó hogy barátnőm legyen, hiszen túl értéktelen vagyok ahhoz, hogy bárkinek is jelentsek valamit"


Ezzel a mondattal eltúloztad, nem vagy szimpatikus.

2014. okt. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Csicsóka200 válasza:
Ismerd meg magad miben vagy tehetséges! Mert igernis vagy valamiben! Abból amit leírtál kiderült hogy nem ismered magad ezért önbizalomhiányod van! A kapcsolatoktól ne félj mert aki szeret és megismer az olyannak szeret amilyen vagy! Ha barátra van szükséged ne félj ismerkedni mert mindenki ember! Ha nagyon magányos vagy nekem nyugodtan írhatsz :) Meg ha problémád van :)
2014. okt. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Luca Panna válasza:
Ugyanezzel a problémával küzdök már egész életemben, a legfontosabb az hogy el kell fogadnod önmagad úgy ahogy vagy (ezt leginkább magamnak is mondom) amíg nem hiszed el ugyanolyan rossz életed lesz. A rossz oldalát nézed meg a dolgoknak. Valószínüleg valami történt az életemben amit elszenvedtél csak nem biztos hogy emlékszel rá. Sokszor érezheted úgy magad mintha nem lennél semmire képes pedig képes vagy rá! Bízz magadban! Tudom klisésen hangzik de így van, ne érdekeljen mit gondolnak mások!
febr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!