Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy törődjek bele a magányba?

Hogy törődjek bele a magányba?

Figyelt kérdés
Ne érdekeljen, ne érezzem rosszul magam miatta.
2014. okt. 10. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk keress társaságot? Akkor nem fogod magad rosszul érezni.
2014. okt. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Könnyű azt mondani, hogy keressen, ha egyszerűen nem találkozik olyan emberekkel. Én átérzem, tök magányosnak érzem magam én is és az is vagyok, ha például barátokat tekintjük nekem nincs egy sem. S akikkel szerettem volna eddig barátkozni fene tudja miért, ők sosem hajlandóak lépést tenni, mindig csak én menjek hozzájuk, én költsem a pénzt de nekik még időjük sincs akkor sem ha elmennék... Lehetőségem sem sok van jelenleg.

Ebbe nem lehet beletörődni teljes mértékben, mert ha ideig óráig elviseljük is, vagy esetleg nem is érdekel, de később elő jön úgy is az érzés, hogy de jó lenne valakihez szólni, találkozni, nevetni stb...

Én akkor "törődtem bele", amikor feladtam. Eljutottam egy pontra, hogy feladtam a keresést és tettem az egészre. Akkor növény állapotban voltam, csak néztem és már gondolataim sem támadtak. Persze ez is elmúlt egyszer.

Én sosem fogtam ki megfelelő embereket. A családom meg szanaszét lakik.... Úgyhogy még őket sem látom, csak telefonon.


Tanácsot nem tudok adni sajnos, de együtt érzek Veled!

2014. okt. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Tanuld meg élvezni.Mit nem adnék azért, ha csak egyedül élnék a földön.
2014. okt. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy én szótlan ember vagyok, egyszerűen nincs mondanivalóm, és legtöbbször zavarba, feszült vagyok az emberek előtt. Egy ilyen emberre kíváncsi.

Be zárkóztam, nem tudok az emberek felé nyitni.

26F

2014. okt. 11. 09:50
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem most veszítettem el akit szeretek:( veled mitörtént?
2014. okt. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de milyen jó lenne, ha egy kicsit egyedül lennék, nyugalom lenne, és nyugodtan tudnám végezni a munkámat, vagy legalább olyan emberek vennének körül, akik nem ordibálnak reggeltől estig... Hallgass olyan zenéket, amik felvidítanak. Hidd el nekem, hogy egyedül is nagyon jól érezheti magát egy ember. Tudod mit tennék a te helyedben? Betennék egy nagyon jó zenét, és táncolnék rá, miközben én is énekelem a dalszöveget, és csak tovább táncolnék majd ezután elmennék bevásárolni és olyan finomat főznék, hogy másnapra már egy csepp se maradjon belőle. Vagy elővennék egy nagyon jó kis bourbon whisky-t, és esetlegesen meghívnék valakit egy kis italra. Vagy keresnék valakit itt, esetleg máshol, aki beszélgetne velem, vagy elmennék partizni, kávézni, pizzázni, étterembe, úszni... :) Vagy megtanulnék gitározni, zongorázni. Megtanulnék spanyolul, franciául... Elmennék biciklizni, futni, és a maximumon élvezném létem minden egyes percét -persze, ha lenne sok felesleges időm. :) Szóval annyi minden van, csak fel kell találni magát az embernek. :)

Ha szeretnél beszélgetni, nyugodtan írj privátot :)

22/L

2014. okt. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

5. válaszoló

Én mindig is zárkózott ember voltam. Egy barátom volt ö felé tudtam nyitottabb lenni, de 11 éve meghalt, elütötte egy autó, azóta nincsenek barátaim. Anyám 3 éve, nagymamám és nagypapám 2 éve meghaltak. A kutyámat idén tavasszal elkellet altatni. Apám és bátyám él még, de a bátyám annyi szemétséget csinált, hogy öt utálom, apámat meg nem nagyon érdeklem. Barátnőm még sose volt, egy ilyen szerencsétlen hülye úgy se kell senkinek. Ha kellene is, én nem merek kezdeményezni, a lányok meg nem kezdeményeznek. Így marad a magány.

2014. okt. 12. 20:17
 8/11 anonim ***** válasza:
Bp-n laksz?
2014. okt. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem, Pécsett.
2014. okt. 14. 19:40
 10/11 anonim ***** válasza:
én is pécsi vagyok, ha gondolod, írhatsz privátot :)
2014. okt. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!