Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Segítsek valamiben?

Avire kérdése:

Segítsek valamiben?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez az egész most elég butának tűnik, de úgy látom, nagyon sok embernek vannak itt problémái és nem találják a megoldást. Én nem azt mondom, hogy minden kérdésükre tudom a választ, minden problémájukat el tudom tüntetni egy csettintéssel, de nagyon szeretnék segíteni. Bárkit szívesen meghallgatok, beszélgetek vele, próbálok neki segíteni, bárhogy, ahogy csak tudok. Nincs hátsó szándékom, csak nekem is volt nagyon sok nagyon nehéz évem, és emlékszem mennyit jelentett, mikor nekem segítettek mások. Bár nekik tartozom hálával, úgy érzem, ha nekem sikerült túljutnom mindenen, segíthetek, hogy ez másoknak is menjen.

Szóval ha bárki szeretne, csak írjon nekem nyugodtan!:)


2014. okt. 8. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
kösz nem
2014. okt. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem lenne egy nagy problémám és sok embert segítségét kértem de senki nem tudott segíteni magamra maradtam a bajommal és már néha úgy érzem nincs remény! :(
2014. okt. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. okt. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, adj sütit :D
2014. dec. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!