Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem azt hogy mintha...

Miért érzem azt hogy mintha egy álom világban lennék?

Figyelt kérdés
Szó szerint mintha egy játékban lennék és nem én irányitanám magam. Néha olyan mintha részeg lennék és csak néznek ki magamból semmiről nem tudva. És ez nagyon rosz érzés egyedül lenni senkinek ezt nem tudom elmondani.. 14/f
2014. okt. 2. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Orvossal kéne ezt megbeszélni.. Amúgy furcsa érzéseket okozhat pl szemészeti probléma is.. De épp úgy lehet idegrendszerű is, például vérnyomásos dolgok is okozhatnak ilyet... Ez a szimpla vitaminhiánytól, a könnyen kezelhetőn át az agydaganatig terjedhet, szóval orvos, orvos, orvos...
2014. okt. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Orvoshoz nem akarok menni mert utána hülyének néznek:(
2014. okt. 2. 21:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs társaságod akkor ne csodálkozz, hogy ilyen bődületes baromságokon jár az eszed.
2014. okt. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Orvoshoz lehet menni megfazassal is.. Arrol meg senkinek nem kell tudnia, hogy miket kérdezel az orvostol a zart ajtok mogott... Ha barki kerdezi, mondj csak annyit, h nem vagy tul jol, azt mindenki megerti...Ugyancsak igy az idegorvos es a pszihiatria is... Bemesz egy sztk-ba, van mindenfele szakrendeles... Ha kerdezik, mondd azt, h az orvos elkuldott megnezetni a testtartasod orrtopedushoz, vagy mondd, h szemvizsgalat... Senki se tudja majd, h az epuletben melyik szintre, melyik rendelesre mentel...
2014. okt. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia! Nekem is volt már ilyen. Ez lelki kimerülés, Szorongás....Magas vérnyomás miatt van. Felmegy a vérnyomásod és ugy látol. De azért menj el mert sosem lehet tudni.... De szerintem tuti szorongás és depresszió.
2014. okt. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mi ezt mozizásnak hívjuk... Olyan, mintha egy mozit néznénk. Néha nehéz is beleélni magunkat. Szóval ne aggódj, nem hülyülsz bele!
2015. dec. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!