Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehet hogy 27 évesen,...

Hogy lehet hogy 27 évesen, még nem talâltkoztam olyan fiúval aki érdekelt volna?

Figyelt kérdés
Úgy vagyok vele hogy azt megérzi az ember ha eljön az igazi,és tartom is magam ehhez tisztàn

#Casre
2014. okt. 2. 18:41
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Mindannyian félreértitek a szavaimat..

Úgy értem hogy nem érdekelnek a mai emberek,mert nem làtok bennűk semmit,ezért nem engedem magamhoz közel őket

2014. okt. 2. 22:04
 12/18 A kérdező kommentje:
Hàt nem lehetek csúnya 170cm szőkésbarna 46kg és az arcom is szép
2014. okt. 2. 22:06
 13/18 anonim ***** válasza:

pedig ezen arány alapján egy nem sportos-vagyis formátlan-izomtalan ropihoz állsz közel.

mellé jön a 27 év ami méginkább valószínűsíti a skinnyfat testalkatot,ami nem éppen férfiak álma.

2014. okt. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Azért azt tegyük hozzá, hogy tényleg baromi gyér a felhozatal. 27-ekkel nem tudom mi a helyzet, de a huszon elejiek, te jó isten... Lehet hogy kinövik, csak ebben bízom:D
2014. okt. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mondd el nekünk, milyen férfit képzelsz el az ideálodnak, hátha valaki ismer olyat. Vannak régimódi és előremutatú férfiak is bőven, kövérek és soványak, okosak, izmosak, műveltek, viccesek, valamelyik csak jó, nem?
2014. okt. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

ez a fajta hozzáállás a legnagyobb baj utolsó és ezzel pont hogy nem segítesz a kérdezőn sem a hozzá hasonlókon.

nem fogod fel,hogy a kérdezőnek kellene megfelelnie minimális szinten,nem a férfiaknak neki.

2014. okt. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Én egy àtlagos làny vagyok szerintem

Elképzelésem legyen megértő,akivel komolyan eltudok beszélgetni az érzéseimről és tisztel

2014. okt. 3. 12:41
 18/18 anonim válasza:

hát írj nekem

18/F

2014. okt. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!