Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan hesegessem el az...

Hogyan hesegessem el az öngyilkosság gondolatát?

Figyelt kérdés

Semmi nem jön össze, már kezd végem lenni, nem bírom már sokáig.

26/n


2014. szept. 25. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi minden nem jön össze? Van kedved kicsit mesélni? Írj nyugodtan privátban :)
2014. szept. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Remélem, tud segíteni neked a másik válaszoló, mindenesetre ne tedd, kérlek! Írj, ha szeretnél.
2014. szept. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Gondolj a családodra, egy szülőnek nincs annál rosszabb, mint a gyermekét temetni. Velük szúrsz ki elsősorban, az öngyilkosságra még csak gondolni sem szabad. Minden nehézség ellenére az ÉLET SZÉP !
2014. szept. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha évente csak 1 óra boldogságot is érzel már érdemes életben maradni! Amúgy meg más problémákon kell "pörögni" hogy ne legyen időd és energiád az ilyen gondolatokra.
2014. szept. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"If nothing goes right, go left."

Válts szakmát, kezdj valami újat tanulni, lépj le az országból. Változtass valamin!

2014. szept. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy változtatni akarok, de nem megy. Szeretnék elmenni innen, de piszok nehéz ismeretség és kapcsolatok nélkül.
2014. szept. 25. 21:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk és ráadásul egyidősek is vagyunk. Ha gondolod írhatsz és beszélhetünk.
2014. szept. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia, ha gondolod (és van kedved), akkor írj.

Sőt, ha közel laksz, akkor személyesen is beszélgethetünk.

Csak 5 évvel vagy idősebb nálam, még belegondolni is rossz, hogy mi/mik lehetnek azok a problémák ami miatt egyáltalán felmerül az öngyilkosság fogalma.

21F

2014. szept. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szia kedves kerdezo..

En voltam a te helyzetedben es tudom mit erzel.. Most a legkevesbe sem arra van szukseged hogy ossze vissza csacsogj hanem hogy kikapcsolj kicsit... persze a beszelgetes sokat segit de igazabol mivel mas teruleten van problemad ezert ugy gondolom segithet ha elmeselek neked egy tortenetet.

Ugy par evvel ezelott meg Mo.-n toltottem napjaimat(talan annyi voltam pont mint te) Ugyan igy ereztem magam.. azt hittem bele fogok dogleni es hat mivel eletem elozo szakaszai is eleg ingovanyosak voltak hat meg is probaltam fiatalon tobbszor is...

Kepzeld..nem sikerult... valahogy soha nem jott ossze, hal Istennek vagy akarminek is az egben aki ott van , nem sikerult. Dolgoztam pubokban, konyvesboltban, hotelben es sorozoben is, abc-ben meg a zepternel is voltam managger akkor eppen kis ideig jol ment.. Mindenhol olyan erobedobassal indultam es mindenhol ugy le is tortek, akar a honorariummal akar pedig az embereknek a hozza allasaval az en lelkesedesemhez.

Tudtam, hogy tobb lakozik bennem mint egy olyan ember akit igy el lehet nyomni es akinek a munkaja pusztan szaros 80000.0et er amibol ugymond a hitelemre futja meg kajara de anyamektol soha nem leszek kepes elkoltozni es onnalo eletet elni ect.

Egyre mellyebbre es mellyebbre kerultem , a kapcsolataim sorra mentek tonkre mert a hosszu eveken at tarto lelkesedesem egyszeruen alabb hagyott es elmult es nem hittem tobbe semmiben, senkiben foleg meg nem magamban. A perkapcsolataim nem a legrozsasabbak voltak, de egyszer (eppen egy boltban dolgoztam) kikezdett velem egy pasas.. helyes volt de nos szoval nem vettem komolyan... de elkezdett velem beszelgetni es latta hogy nem vagyok valami jol a munkahelyemen fuggetlenul hogy mindig modolyogtam egy nagy szar volt.

Kerdezte hogy miert nem valtok.

En mondtam mert ha valtanek akkor kulfoldre mennek mert ami itt mo-n van mar nem elet.. Eltelt 2 honap es szolt hogy kemeny meg gusztustalan de Hollandiaban van egy gyarban melo, budos halfeldolgozo uzem, hideg is vizes is budos is... tobb voltam mint boldog... Csak annyiban segitett hogy megadta a cimet hol lehet jelentkezni es annyi. A tobbi rajtam allt.. mentem jelentkeztem es kemeny idoszak jott... sikerult , es kesobb en segitettem neki a kijutasban.

Majd egy ev(nagyon jo penzzel ) utan hazamentem es megismertem a szerelmemet.

Most sok viszontagsag utan (ami mar nem ehhez tartozo sztory) tobb mint igazi bolgosag van az eletemben , 3 eve Londonban lakom, a parom 2 eve itt is van velem, 5 eve vagyunk egyutt es jol fizeto munkahelyem van!

Igazabol csak azt szerettem volna , hogy tudd most boldogabb vagyok mint valaha attol, hogy nem sikerult akkor megolnom magam!

Nagy volt a banatom, a szivem sajgott es tort darabokra egy nagy szerelem vege volt es se jol fizeto munka se maganelet, okom a boldogsagra.


Az eletben egy fontos, hogy mindig nyitva legyen a szemed es meglasd a lehetosegeket, mert sokszor olyanok hozzak el akik szabodra ismeretlenek, es azutan sem fogod oket latni tobbe... ragadd meg az alkalmat mindig es mindenhol..


Kerdezz batran ha tudok segitek.. a munkakeresest hogyan intezed?Milyen teruleten keresgelsz?

2014. szept. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szar ügy, én is így vagyok, csak én ma éjjel amikor egyedül leszek meg is próbálom...
2014. szept. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!