Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van még ilyen ember?

Van még ilyen ember?

Figyelt kérdés

Akinek 26 évesen még nem volt barátnője, nincsenek barátai, nem beszélget senkivel.

Már beleörülök a magányba, de nem tudok az emberekhez közeledni.


2014. szept. 12. 21:10
 1/10 anonim válasza:

Velem ugyanez van, igaz kicsit fiatalabb vagyok de már őgy érzem h mindenről le vagyok maradva :( Nekem is nagy gondot jelent az ismerkedés, folyton szorongok,ilyenek...

20/L

2014. szept. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Te hogy bírod elviselni ezt?
2014. szept. 12. 21:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia:) hát beszélgethetünk ha akarod, bár van pasim.
2014. szept. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
71%

Mi a társadalom szemében elb*szottak vagyunk. Manapság mindenki mások vélménye szerint él. Manapság közvélemény mindenek felett áll. Magányos vagy? Lúzer vagy. Szűz vagy 15 évesen? Lúzer vagy! Nem rúgsz be minden nap? Lúzer vagy! Nincs tableted? Lúzer vagy! Nem a seggeden hordod a nadrágod? Lúzer vagy!


Ezzel most dióhéjban leírtam a 21. századot. De ez igazából mindig így volt.

Aki egy kicsit különbözik az már lúzer.


Tanúlj meg belesz*rni a dolgokba.

2014. szept. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jó, de a magányba nem tudok belesz@rni.
2014. szept. 12. 22:32
 6/10 anonim ***** válasza:

minden másnap nézd meg a harcosok klubját,aztán kezdj el boksz edzésre járni,hogy növekedjen a vitalitásod az életképességed a keménységed.

a szociális fejlődés érdekében meg olvasd el neil strauss a játszma című könyvét.

2014. szept. 13. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi a társadalom szemében elb*szottak vagyunk. Manapság mindenki mások vélménye szerint él. Manapság közvélemény mindenek felett áll. Magányos vagy? Lúzer vagy. Szűz vagy 15 évesen? Lúzer vagy! Nem rúgsz be minden nap? Lúzer vagy! Nincs tableted? Lúzer vagy! Nem a seggeden hordod a nadrágod? Lúzer vagy!


Ezzel nem értek egyet, ilyen csak a fiatalokra jellemző. A korombeliekre azért már nem igazán (18-20 felett). Elég sok jómódú emberrel vagyok körülvéve (suli :D), de senki nem néz le amiatt, mert nincs iStuffom meg egyéb drágának minősülő holmim... Mert hát van fontosabb dolguk, mint munka meg tanulás. A média a fiatalokat (tiniket) célozza meg. Az pedig, hogy veled nem állnak szóba, a te hibád. Látják rajtad, hogy szorongsz, túl csendes vagy, magadhoz úgy állsz, ahogy. Változtass a gondolkodásmódodon, nem egyszerű, időbe telik, én is ezen esem át.


21L

2014. szept. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha gondolod beszélgethetünk, én is így vagyok vele.

22/l

2014. szept. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is szívesen beszélgetek bárkivel.

23/F

2014. szept. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kurtz Bickle ***** válasza:
100%

Egyből a Taxisofőr c. film jutott eszembe.


Egyébként nem az a baj, hogy magányosok vagytok, hanem az, hogy megkeseredettek. Lássuk be, az, hogy a 21. században elvárás lenne a piálás, a lenge öltözködés, meg, hogy 15 évesen elveszítse az ember a szüzességét, orbitális hülyeség. Legfeljebb elcseszett tinik között mennek így a dolgok - meg néhány selejtnél, aki képtelen volt felnőni - de könyörgöm, miért mások hibáihoz akartok igazodni?

Én is egyedül vagyok, de ettől még rengeteg dolgot értékelek a világban, és nem bújok értelmetlen és elnagyolt kifogások mögé.

Ezzel elijesztitek az olyan embereket, akikkel amúgy jól kijöhetnétek.

2014. szept. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!