Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Már egyszerűen nincs miért...

Már egyszerűen nincs miért élnem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Másfél év után szakított velem a barátom, de még mindig azt mondja, hogy szeret csak ez a sok veszekedes neki sok volt. Nekem is sok volt, de ezért mégsem szakítottam volna vele. De ez csak az egyik ok arra hogy nem akarok élni. A többi az az, hogy van egy betegségem is (fiatalkori reumás izuleti gyulladas) és már 6 éve ezzel szenvedek és egy éve úgy fáj a csípőm (mivel a nagy gyulladas miatt elhalt a combfejem és törtek le belőle darabok, amik ott vannak még a csípőmbe) emiatt nyáron strandra se tudtam menni ès ülni/feküdni/ menni/állni is nagyon nehéz. Az orvos meg mondta ( már egy hete) hogy felhív egy ortopéd sebészt és kér tőle időpontot csak azért, hogy megvizsgáljon ès még utanna is fog adni egy időpontot azért, hogy megműtsön és ezért is fel kell menni Pestre, majd kitudja mikor, é kitudja mikor ad ő is időpontot. Ja és az orvos mondta, hogy ez fél év is lehet akár, addigra meg tönkremegy a másik csípőm is..Na és 16 éves vagyok még csak. Meg egy barátnőm sincs sehol. Suliban is csak vagyok magamnak, pedig nem vagyok az a visszahúzódó lány, csak egyszerűen szerintem annyira csúnya vagyok, hogy hozzám se mernek szólni...Ja és most jönnek a szüleim.. Anya és apa már 2éves koromban elváltak, azóta is nagyon fáj, mert tisztán emlékszek arra a napra hiaba hogy olyan fiatal voltam ès tenyleg arra az egy napra jobban emlékszek mint bármi másra például az ovis napjaim kozul is csak arra emlékszek amikor első nap mentem oviba és sírtam egész nap apa miatt..Meg egyszer apa adott egy csomag zsebkendőt még kb 6 éves koromban és több éven keresztül mindig a párnám alatt volt és soha nem használtam el mert csak az az egy dolog volt amit tőle kaptam csak aztán egyszer anya megtalálta és gondolom kidobta :( na meg apa most Kínában dolgozik és nagyon ritkán látom őt . Ő azóta összejött egy másik nővel (aki meg akart ölni még mikor talán elsős vagy másodikos voltam) és azzal fenyegette apát hogy ha többször elhoz engem hozzájuk akkor megöl engem... még a kés is a kezébe volt.. Ja és mivel apám szerelmes belé ezért mèg a mai napig egyutt vannak .ja és az a nő rávette apát hogy költözzenek az ország masik végére csak hogy ne találkozhasson velem a saját apám. Apa meg belement és most Győrben laknak csak ugye apa Kínában dolgozik.. Na és azóta lett 2közös gyerekük ( egyik 6 másik már 10éves) ja és van egy mostoha lánya vagyis gondolom igy kell mondani na szóval o nekem a mostohatesom( lany es 18eves) es szo szerint egy r*banc mindig magassarkuba meg p*csaszoknyába van és apával le is feküdtek és a mostohatesomnak mindent megvesz nekem meg semmit és le se szar...na és most jön anyukám..ő meg összejött még akkoriban egy agresszív emberrel aki folytogatott engem meg anyát belelokte az üveg ajtóba stb. Mindegy vegulis ez mar 5eve volt kb azota meg összejött anya egy masik férfival akivel mar házasok es mar 2tesom is van vagyis hat feltesoim es 4evesek. És na anya...ő mindig is olyan volt hogy orditozott meg vert..még most is .és annak ellenére hogy ilyen betegségem van folyton takarítattja velem a lakást igaz hogy még ulni is alig tudok...és oké mas is takarit de ennyit szerintem senki hogy alapbol hétvégén meg egesz nyáron minden nap 6-7kor keltem es egybol takaritottam egesz nap meg oke nyáron megcsináltam de most suli idobe 11.es vagyok egyszeruen nem jut igy idom a tanulásra es mamam is mondja neki hogy hagy tanuljak de nem fogja fel es ossze is vesztek mamammal mert anyam olyan makacs...es muszaj vagyok éjszakánként fent maradni es kb 5orat alszok max es egyszeruen mar elegem van nem birom csak szenvedek ebben az egesz életben az egyetlen jo dolog a baratom volt de o is most szakított velem es mar egyszeruen nem tudok mit csinalni es az egyetlen ember akinek rosszul esne ha meghalnák az mamám meg talán anyanak egy kicsit rossz lenne hogy nem lesz aki takarit majd ...ja azt kihagytam hogy nevelőapám meg anyam is minden nap elmondják hogy egy senki vagyok es soha nem fogom vinni semmire ilyen betegséggel meg normalis munkám sem lesz es ez tenyleg igaz...de egyszeruen nem tudom mit tegyek kérlek segítsetek!!!

2014. szept. 7. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia !


Először is,nagyon nagyon sajnálom hogy ilyen életed van,ilyen fiatalon. DE,nem szabad feladni soha.

Nem tudnál esetleg valamilyen diákmunkát vállalni,ami nem fizikai? Akkor talán gyűjthetnél egy kis pénzt,félre tudnád tenni,később eltudnál belőle menni albérletbe,és még otthon is kevesebbet kellene lenned.

Unokatesók nincsenek? Van valaki akivel nagyon jól kijössz a családban?

Ha pedig azt mondják hogy egy senki vagy,azt ne vedd magadra. Minden ember értékes. Fel a fejjel !

2014. szept. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudsz a nagymamádhoz költözni?
2014. szept. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Figyelj élni mindig érdemes ne add fel ne fuss bele abba a hibába amibe sokan belefutnak és innen már nincs visszaút...

Szóval próbáld meg pozitivan felfogni a dolgokat.Keress egy olyan munkát ami nem fizikai.Egyszóval éld az életed és akármi történik ne add fel!Remélem egyenesbe jössz.

2014. szept. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
Ilyenkor gondolkodom el azon, hogy nekem jelenleg 5x rosszabb a helyzetem, és ha már te is reménytelennek látod a helyzeted, akkor én minek lássam?...
2014. szept. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kamu
2014. szept. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jó is lenne ha kamu lenne:) szerinted nekem annyira unalmas az életem hogy kamu történeteket írogatok ide? Ne magadból indulj ki! :) Ha meg annyira nem hiszed el akkor jelölj be beszélgessünk. Vannak videóim is a szüleimről amint ordítoznak meg verik tesómékat, meg a betegségemről is van sok papír ha kell elküldöm neked

[link]

2014. szept. 15. 20:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!