Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? Nincsenek...

Mit csináljak? Nincsenek barátaim, se barátnőm. Egyszerűen nincs akivel elmenjek valahová :/

Figyelt kérdés
Szeretnék eljárni bulizni, de egyszerűen nincsen kvel. Nem tudom hogyan szerezhetnék barátokat. A másik, hogy én aztán full vesztes vagyok: valamiről azt gondolom, hogy 100%, hogy úgy lesz, nem történhet másképp, az tuti nem úgy lesz :( 17/f

2014. jan. 24. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Tisztára mint ha magamat olvasnám!
2014. jan. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:/
2014. jan. 24. 22:39
 3/7 anonim ***** válasza:

ebből a pár sorból csak úgy árad a negatív hatás...

légy pozitív és ismerkedj még csak 17 vagy ki bírod élni az életed...

ha meg bulizni akarsz akkor menj egyedül majd lesznek ott barátaid!

2014. jan. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De nem bírok pozitív lenni :/
2014. jan. 24. 22:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, ilyenkor jönnek a szokásos dumák, menj egyedül, barátkozz, légy pozitív, csak sajnos ha ez ilyen egyszerű lenne, mindenki boldog és erős lenne... De nem hiába van ez így.
2014. jan. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs valami hobbid? Sportolsz? Iratkozz be egy sportcsapatba, az megedzi az embert testileg-lelkileg. Én is így gondolkodtam mint te, de elmentem Aikidozni, és a társaim nagyon segítőkészek voltak, befogadtak, lettek barátaim, és általuk megismerkedtem a jelenlegi barátnőmmel.

21/F

2014. jan. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Grielean ***** válasza:

Az a baj, hogy ez egy elég ördögi ciklus. Nincs senkid, emiatt elveszted a hited önmagadban, negatívvá válsz, de ez a negativizmus érződik rajtad, ami miatt még kisebb eséllyel lesz bárkid is, stb...

Ha szerencséd van, persze jöhet valaki, aki elindít a jó irányba! De ha nem, akkor sem lehetetlen, hogy kitörj ebből a körből, ebben segíthet egy hobbi, új környezetben való ismerkedés, vagy valami életmódbeli változtatás, sokminden... persze így nehezebb, igen, de csak rajtad múlik, hogy feladod-e, vagy küzdesz! Ugyanis az emberek nagy részénél nem is az a hiba, hogy túl negatívan látják a világot, hanem hogy már azt is elhiszik, hogy ők ez ellen nem tudnak tenni, és nem is tesznek. Így pedig természetesen nem lesz változás.

Szóval, mit mondasz, talpra állsz, vagy siratod magad tovább, csak hogy később is legyen mit siratni?

2014. jan. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!