Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nézeget egy fiú elhagyat...

Miért nézeget egy fiú elhagyatott helyekről képeket?

Figyelt kérdés
2014. aug. 19. 10:53
1 2
 11/14 anonim válasza:
Én is srác vagyok 22 éves. Én is azt szeretem nézegetni, de nem csak nézegetni képeket, hanem elmenni olyan helyekre. Valami érdekes van benne, de nem tudnám megfogalmazni. Múltkor olyan helyre mentem el, ahol régen több százan éltek, de mára 2 fő él a faluban. Most pedig egy régi elhagyatott, romos közkorházat szeretnék meglátogatni.
2014. aug. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nyilván amiért én 50 éves nőként. Mert roppantul érdekelnek.
2014. aug. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
biztos ott szeretne szexelni
2014. aug. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én is szeretem az olyan helyeket.Vonzanak az ilyen helyek.Szeretek felfedezni régi dolgokat.Van hogy az ilyen házakban találok valamilyen régi tárgyat.Pl van itt egy olyan lakóház ahol még az oroszok megszálásának idejében laktak azóta ott áll üresen oda is szívesen járok.Vagy van egy kis rész kecskemét felé ami elhagyatott a város csúfságáak hívják.Én szívesen megállnék ott is körülnézni
2014. aug. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!