Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Gaz egyedul kimenni a Szigetre...

Gaz egyedul kimenni a Szigetre (fesztival) 1 napra?

Figyelt kérdés

Eloszor is nincsenek barataim. Regebben sem nagyon voltak. Inkabb csajok azok is. Azt mondja a kornyezetem hogy van egy olyan alfahimes kisugarzasom amire az izmaim es a szakallam ratesz egy lapattal hogy az osszes srac zsigerbol utal. "Nem fer el ket dudas ..." alapon. Ha valakikkel probalok is haverkodni mindig az lesz a vege hogy a hatam mogott beszelnek, nagykepunek mondanak vagy elkezdik felteni tolem a csajukat es inkabb elkerulnek. Pedig szereny, visszahuzodo vagyok amugy. De a csajoknak valahogy igy is bejovok, mindig megtalalnak, ok keresik velem a tarsasagot. Sok srac irigykedik is ram, pedig alaptalanul. Kivulrol az latszik hogy meno vagyok, mindig csajok gyurujeben. Kozben meg egyaltalan nem vagyok meno gyerek, inkabb az a szomszed rendes, jolnevelt srac. Nem is nagyon szokott semmi lenni ezekkel a csajokkal csak haverkodas mert kapcsolatra nem tudom vagy nem akarom megkapni oket.


Szoval nemsokara lesz a Szigeten a kedvenc fellepom. De nincs kivel elmennem. Mostanaban az emlitett csajokkal sem tartom annyira a kapcsolatot hogy megszunjenek rolam a sztreotipiak. Meg sok kozuluk azt varna hogy fizessem be meg stb. En meg csak bulizni szeretnek egy nagyot a kedvencemre. Nagyon gaz ha valaki tok egyedul odamegy? Bevallom meg soha nem voltam pont emiatt fesztivalon. Oda csak barati tarsasagok mennek. El lehet vegyulni a tomegben? Nem fogom rosszul erezni magamat? Esetleg talan talalok ott par arcot akivel el lehet lenni?



2014. júl. 8. 10:53
1 2
 11/11 anonim válasza:

En 2napra szeretnek kimenni, ket kedvenc bandam miatt.. es tervbe van h a masik varosbol jon egy baratnom de csak 1napra..tehat joforman egyedul lennek 2napig (ha kitudok menni, mert meg nembiztos...).. en rendkivul utalok egyedul menni barhova! is...ugyhogy meg nem tudom mi lesz.. tehat en szarul ereznem magam, de attol fugg te milyen vagy :)


L

2014. júl. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!