Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Gaz egyedul kimenni a Szigetre...

Gaz egyedul kimenni a Szigetre (fesztival) 1 napra?

Figyelt kérdés

Eloszor is nincsenek barataim. Regebben sem nagyon voltak. Inkabb csajok azok is. Azt mondja a kornyezetem hogy van egy olyan alfahimes kisugarzasom amire az izmaim es a szakallam ratesz egy lapattal hogy az osszes srac zsigerbol utal. "Nem fer el ket dudas ..." alapon. Ha valakikkel probalok is haverkodni mindig az lesz a vege hogy a hatam mogott beszelnek, nagykepunek mondanak vagy elkezdik felteni tolem a csajukat es inkabb elkerulnek. Pedig szereny, visszahuzodo vagyok amugy. De a csajoknak valahogy igy is bejovok, mindig megtalalnak, ok keresik velem a tarsasagot. Sok srac irigykedik is ram, pedig alaptalanul. Kivulrol az latszik hogy meno vagyok, mindig csajok gyurujeben. Kozben meg egyaltalan nem vagyok meno gyerek, inkabb az a szomszed rendes, jolnevelt srac. Nem is nagyon szokott semmi lenni ezekkel a csajokkal csak haverkodas mert kapcsolatra nem tudom vagy nem akarom megkapni oket.


Szoval nemsokara lesz a Szigeten a kedvenc fellepom. De nincs kivel elmennem. Mostanaban az emlitett csajokkal sem tartom annyira a kapcsolatot hogy megszunjenek rolam a sztreotipiak. Meg sok kozuluk azt varna hogy fizessem be meg stb. En meg csak bulizni szeretnek egy nagyot a kedvencemre. Nagyon gaz ha valaki tok egyedul odamegy? Bevallom meg soha nem voltam pont emiatt fesztivalon. Oda csak barati tarsasagok mennek. El lehet vegyulni a tomegben? Nem fogom rosszul erezni magamat? Esetleg talan talalok ott par arcot akivel el lehet lenni?



2014. júl. 8. 10:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Biztos fogsz talalni baratokat :)
2014. júl. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Nem gáz. Mondjuk én nem mennék egyedül, de remekül lehet ismerkedni ott, főleg inkább a külföldiekkel. Valahogy nyitottabbak és barátságosabbak.

Én 10ben voltam utoljára a szigeten, mindig volt 1-2 külföldi csoport akikkel összehaverkodtunk (3x voltam).


Mondjuk ahogy láttam a sziget végefelé már fáradtabbak az emberek, az elején inkább nyitottabbak az ismerkedésre.

2014. júl. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Én egy hétre mentem egyedül. Bennem fel sem merült, hogy ne menjek, csak azért, mert nincs kivel.
2014. júl. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Én egy napra se mennék egyedül, nem hogy egy hétre:) én baromi cikin érezném magam. pedig szoktam eljárni egyedül kirándulásra meg ilyenek, de ez már sok lenne.


esetleg úgy mennék, hogy budapestiként egy koncertre elmennék, és aztán hazajönnék, de ahhoz meg drága.


26l

2014. júl. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*bocsánat, nem kirándulásra, hanem kiállításra, azt akartam írni:D autocorrect
2014. júl. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Bennem sem merülne fel, hogy azért mert egyedül kéne menni kihagyjam a kedvenc bandám koncertjét. Ráadásul a Sziget van akkora, hogy ha nem is tudsz senkivel sem összehaverkodni/nem is akarsz, van annyi látványosság meg érdekesség, hogy egész nap el tudj nézelődni, szórakozni.
2014. júl. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát ha jól tudod érezni magad, akkor nem gáz.

Nekem sincsenek barátaim, én ezért sem szoktam menni fesztiválokra, meg nem szeretem az alkoholt és ezt sokan nem tudják elfogadni, ezért inkább nem megyek.

2014. júl. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

A helyedben írnék a Sziget facebook eseményfalára, hátha van még valaki, aki egyedül megy (biztos), és akkor összecsapódhattok :)

Pár éve egy másik fesztivállal csináltam ezt, bejött!

De ott helyben is biztos simán lehet mulatópajtikat találni, sok barátkozós ember van, külföldi, magyar egyaránt.

Nekem is fellép az egyik kedvenc bandám a Szigeten, de sajnos nem leszek itthon, pedig mondanám, hogy csatlakozz hozzánk :)

2014. júl. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Siman mehetsz en is egyedul megyek majd ki
2014. júl. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én 19 éves koromig egyáltalán nem jártam bulizni, senkivel sehova.

Aztán ahogy végeztem a középsulival gondoltam kimegyek valami nagyobb fesztiválra legalább 1 napra.

Vonattal utaztam fel a Sziget fesztiválra. Egyedül indultam el, úgy is terveztem az egészet hogy egyedül leszek kint de aztán a vonaton találkoztam egy 4 fős társasággal ( 2 csaj, 2 srác ) akikkel egész jól összehaverkodtam már a vonaton és velük is buliztam.

Most pedig úgy látszik hogy idén is velük fogok menni. :)

20/F

2014. júl. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!