Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez miert ciki masoknak?

Ez miert ciki masoknak?

Figyelt kérdés
Nincsenek barataim. Egy van. De o ra sem hasznalnam ezt a kifejezest. Vele alig talalkozom es ha igen, ide a kozeli parkba megyunk. En viszont egyedul is elmegyek helyekre. Kikapcsolodni, setalni stb... sokan azt mondjak hogy ez ciki, gaz. De parom sincs, most akkor uljek itthon hetvegen es munka utan hetkoznap?
2014. júl. 4. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem cikibb, mint otthon ülni és búslakodni, jól teszed, mozdulj csak ki, így talán még párra is lelhetsz.
2014. júl. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem ciki, csak unalmas egyedül menni mindenhová, mert egy barátom sincs. ...de ahogy bele gondolok, ciki, vagy gáz, vagy nevezzük aminek akarjuk. Mindenkinek vannak barátai, csak van sok olyan szerencsétlen mint mi, barátok nélkül. Ciki, hogy bármennyire akarjuk, nem sikerül barátságokat kötnünk.
2014. júl. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem mindig egyedul megyek. Mert vannak ismeroseim. Veluk szoktam. De legtobbszor egyedul. Engem nem zavar. Csak nem ertem miert szolnak meg olyanok akik ketszinu, kepmutato tarsasagba jarnak.
2014. júl. 4. 17:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Vannak barátnőim, de mindegyiknek van férje, így esténként munka után inkább haza sietnek:)


Ezért együtt szoktunk ebédelni, így esténként és hétvégén egyáltalán nincs programom, néha-néha egy-egy mozi haverokkal.


Így én kiállításokra és moziba simán elmegyek egyedül. :) De itthon is szoktam lenni, mi van abban? Semmi:)


26l

2014. júl. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egyedül elmegyek még étterembe, moziba, állatkertbe is. Nem zavar, h nincs velem senki, élem az életem és kész.
2014. júl. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!