Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ciki, hogyha SE Xperia Mini...

Ciki, hogyha SE Xperia Mini telefonod van, és másoknak Galaxy Mini, Galaxy Ace, Galaxy Gio?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hardverileg az enyém jobb, de a mérete miatt ciki?

Amúgy fekete színű.



2012. máj. 9. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
galaxy mini se nagyobb amúgy miért lenne az?? a xperia mini jobb mint a galaxy ace nálunk akinek olyana van szokták olyanal cikizni hogy ennyiért jobbat is vehetél volna :D
2012. máj. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ja.

Amúgy nem nagyon értenek a telefonhoz az osztályomban, Samsung S5250-a van egyik osztálytársamnak, s mondják h milyen jó telefon.., ez kisebb vajon mit gondolnak majd róla :D

2012. máj. 9. 14:26
 3/7 A kérdező kommentje:
a Galaxy-sok tudnák h jobb az enyém, de a többiek, vagy mások is.
2012. máj. 9. 14:31
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Nem a telefon mérete a lényeg, hanem a tudása.

Hiába cikizik, ha az xperia-n mennek a 3d-s játékok, a samun meg nem, mert az Ace-n sem megy még.. Ismerem a készüléket, mivel osztálytársamnak is ilyen van. Ha pedig cikiznék, akkor meg majd néznek, mikor te majd tudsz játszani rajta.. :D

2012. máj. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kisvuk29 ***** válasza:

Dehogy ciki,mert a mini és mini pro egy erős középosztálybeli mezőny míg a Galaxy-k alsók.

Ha szerintük azok a jobbak hagyd rájuk,mert nekem az egyik gyerek azt mondta,hogy az ő HASZNÁLT X8-asa jobb,mint egy ÚJ mini pro.Ráhagytam én tudom,hogy a minik jobbak és mindenki örül.A fekete szín meg csak javít a helyzeteden,mert még vagányabb lesz tőle mint ha fehér lenne.Ha hülyék hagyd rájuk,de te tudd,hogy nem ciki.Meg egy telefon amúgy sem ciki,ha olyan ami neked tetszik és örömöd van benne.

2012. máj. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, köszi a válaszokat!
2012. máj. 9. 14:35
 7/7 kisvuk29 ***** válasza:

Előző vagyok.

Egyik ismerősömnek Galaxy mini-je van és minden akad és fagy nála én meg a mini pro-n GTA-val és NFS Shift-tel tudok akadástalanul játszani,mert a kisebb telefon és nagyobb processzor jobb,mint a nagyobb és gyengébb.Ha nagyon akarod egy Assasin's Creed is vígan elfut rajta.A legjobb 3D-s csodák.

2012. máj. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!