Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ezért nem lehetnek barátaim?

Ezért nem lehetnek barátaim?

Figyelt kérdés
A felső fogsorom kicsit előrébb áll, és az egyik felső metszőfogamból le van törve egy kis rész. Most emiatt vagyok megbélyegezve, mint fogas kérdés és társai? Ezért nem lehetnek barátaim?
2014. jún. 17. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Ha ettől függetlenül értelmes,normális vagy,akkor ez nem lehet kizáró ok.
2014. jún. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
miért nem mész el szakemberhez, aki esetleg fogszabályzóval javíthatna a helyzeten és nagyobb önbizalmad lenne
2014. jún. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért, mert jelenleg nem telik rá.
2014. jún. 17. 14:23
 4/6 anonim válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de az emberek korral egyre elfogadóbbá és megértőbbé válnak mások gyengeségeivel és hibáival szemben. Amiről írsz, azt később még aranyosnak is találhatják sokan. (ráadásul egyedivé is tesz).
2014. jún. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kapásból két ilyen embert is ismerek, de mindkettőnek rendesen vannak barátai :) Szerintem inkább belső oka lehet, hogy nincsenek.
2014. jún. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 200025 válasza:
Aki emiatt nem barátkozik veled az hülye, és az ő barátsága ne is kelljen neked.
2014. jún. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!