Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, hogy rendbe...

Mit tegyek, hogy rendbe hozhassam az életemet? Vagy már elkéstem vele?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és az életemből hiányzik az, ami szerintem az élet lényege, a társaság, az emberek. Nem azért, mert antiszociális vagyok, régebben sokáig elhúzódtam az emberektől mondjuk, egy ideje viszont közeledek feléjük. Viszont én ahogy közeledek, ők úgy távolodnak, fordulnak el tőlem. Nincs olyan nagy önbizalmam, meg túl sok témám se, de azért szeretnék beszélgetni az emberekkel, csakhogy tőlem még azok is elfordulnak, akikkel van valami közös hobbi.

És senki nem mondja meg mitől van ez, így ez rejtély számomra.

Mit tehetnék így 18 évesen, hogy lehessen legalább egy kis társaságom? Nem túl késő még?


2014. jún. 9. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:

menj csajozni


bár ha nem iszol meg nem cigizel akkor nehezebb dolgod lesz


alkoholista drogos lesz lassan az egész világ

2014. jún. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

lehet, hogy a viselkedéseddel van valami baj...illetve azt írtad, hogy nincs önbizalmad, ez pedig biztos meglátszik rajtad, ami szintén probléma lehet

ezek miatt valószínűleg feszélyezett is vagy, de soha nem túl késő ;)

2014. jún. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem maradtál le semmiről. csak lazán. nézd meg mit szeretsz csinálni és azt csináld. Akkor lesznek hamar barátaid is
2014. jún. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!