Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért rontom el szándékosan...

Miért rontom el szándékosan az életemet?

Figyelt kérdés
Nem is teljesen szándékosan, mert változtatnék, de mondig balul sül el. Ez az év elég rosszul indult, a kapcsolatom is véget ért, ettől eléggé elment az életkedvem. És akárhogy próbálom összeszedni magam, egyre jobban esek szét. És mindezt 20 évesen művelem, a jövőmet is teljesen kilátástalannak látom. Mikor lesz ennek vége? Vagy mi van velem?

2014. ápr. 28. 01:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy nem segít semmit, de üdv a klubban. :(
2014. ápr. 28. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is pontosan így voltam vele, de jobban vagyok már. Remélem, marad ez az állapot, és jobb is lesz idővel. Ha akarsz erről beszélni, írj nyugodtan. :)
2014. ápr. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én már 3 éve ebben az állapotban élek! Amihez érek az összeomlik!
2014. ápr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Attól tartok, hogy a vizsgám sem fog sikerülni emiatt. Hogyan lehet tenni ellene, ha a sok kudarc hatására már nem tudok hinni a sikerben?
2014. ápr. 28. 13:32
 5/10 anonim válasza:
Állj fel, ne tökölj. Örülj, hogy ez a legnagyobb bajod. Nekem gyógyszereket kell szednem, nem ihatok a bulikban és a munkám is sokkal nehezebb lesz emiatt, már ha találok. Ráadásul külföldre tervezek kimenni. Egy kapcsolat nem a világvége, lesz másik is. Istenem, tényleg csak örülj, hogy ennyi. Szia.
2014. ápr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A kapcsolat a legkisebb problémám. Ok nélkül szúrok el bármit, amibe belekezdek. De végülis mindegy. Semmi sem tarthat örökké.
2014. ápr. 28. 21:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Minden csak hozzáállás kérdése. Te úgy állsz hozzá a dolgokhoz, hogy "úgysem fog sikerülni," "biztos ezt is el fogom szúrni," "meg se próbálom már, mert úgyis elcseszem", pedig ha rendesen odatennéd magad, és teljesen rákoncentrálnál az éppen előtted álló akadályra, és nem a múltban vájkálódnál, hogy akkor nem ment, most se fog, akkor biztos vagyok benne, hogy sikerülne továbbjutnod, és nem sülnének "balul" a dolgok. Tény rossz kedved van, mert szétmentetek a pároddal, ilyen az élet rendje, úgy néz ki nem ő volt az igaz. Ezen rengetegen keresztül mennek nap mint nap..:) Túl kell tenned magad rajta muszáj lesz ha boldog akarsz lenni, nem élhetsz mindig a múltban, hogy mi lett volna ha nem úgy alakul a kapcsolat.
2014. máj. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezen már túl tettem magam. De mindig elszúrom a dolgokat, pedig igyekszem pozitívan hozzáállni. De hiába. :D Már kezdek kifogyni az optimizmusból. Nehezemre esik beletörődni, hogy ilyen béna vagyok. De egyszer ennek is vége lesz. :)
2014. máj. 1. 17:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Bár tudom, hogy itt nem szabad reklámozni semmit, és lehet kapok ezért egy ip bant, de erősen ajánlom figyelmedbe Punny Massif számait. Ha úgy hallgatod őket, hogy át is érzed azt amit mond, illetve beleéled magad, az rengeteget tud segíteni!:D Én is depressziós voltam, és az ő számait hallgatva illetve néhány más segítséggel nagyon gyorsan megszűnt minden problémám, és pozitívan látok mindent..:D Pedig előtte olyan életem volt, amit a legrosszabb ellenségeimnek se kívánnék..:)
2014. máj. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, a nehezebb időszakomban nekem is nagyon sokat segített a Punnany. :) Azóta is kedvenceim.
2014. máj. 2. 23:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!