Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Itt tényleg csak én vagyok...

Itt tényleg csak én vagyok magányos?

Figyelt kérdés
2014. jún. 1. 16:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?
2014. jún. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
38 N
2014. jún. 1. 18:27
 13/22 anonim ***** válasza:
Nekem sincs valami sok barátom. De itt sem olyan könnyű társaságot találni, mert hiába jófej valaki, ha semmi közös nincs bennünk.
2014. jún. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Van egy epic opció a magány ellen :D sőt 2 is.

1.: Hobby!! Harcművészetek, sportok, túrákon részt venni, bármi ami érdekel.

2.: lógjatok a neten..., de akkor már értelmesen: szintén ami érdekel egy olyan csoportban vegyetek részt, vagy játszatok. De ez leginkább passiv, viszont lehet ismerkedni. Minden ellen lehet tenni, csak akarni kell. De MINDEN ellen.

2014. jún. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
én is magányos vagyok, nincsenek barátaim, pasim van, de ő meg nem kér belőlem csak heti 1X 2 órát. A kutyám meg inkább alszik, a macskám meg lelépett itthonról.
2014. jún. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Az tök jó hogy ennyien vagytok magányosak, mert így legalább nem érezhetitek magatok egyedül :D

Amúgy a macskák csinálnak ilyet, tavasszal a mieink is sűrűsödnek :DD Vagyis randizgatnak na :D

2014. jún. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Szia! Nekem is írhatsz ha gondolod.
2014. jún. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Én feljárok ide a gyakorira és segíteni próbálok másoknak.

Meg hobbyt keresek. Most épp fényképezni tanulok.

2014. jún. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Próbálj ki 1-2 harcművészetet, vagy küzdősportot. Otthon rengeteg van, minden megyében legalább 4-5 féle klubb ezzel ilyenekkel foglalkozik. És ez biztos! :D Karate - perszehogy -, wing tsun, box, szerintem k1 is van, shinkendo... mert mi ilyen harcias nép vagyunk :DD
2014. jún. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 angelside válasza:
100%

Én új helyre költöztem. Nincs sok ismerősöm a környéken, egyedül vagyok, ennek ellenére nem érzem magam magányosnak. Jól elvagyok egyedül is, sőt boldognak is érzem magam! Sportolok, uszodába járok, vezetem a háztartásom, rászoktam a kávézásra, mint hobbi (itt most minőségire gondolok) néha úgy is érzem, hogy nem is lenne másra időm. :)


Természetesen nem lehetünk egyformák, mindenkinek mások a szükségletei.


Mint fentebb írták; sokan lehetnek magányosak úgy is, hogy sok ember veszi őket körbe, de ellenpéldának itt vagyok én, aki meg nem érzi ezt. Szerintem a magány érzése belülről fakad, azaz magadban kell megkeresni az okát, és mindenkinek aki ezt érzi. Ha belül rendben vagy, szerintem nem fogod magad magányosnak érezni, sőt az életed teljesen más vágányba fog kerülni. A téged körbevevő emberek is máshogy fognak kezelni.


Érezz bármit is, ne savanyodj be! Légy nyitott az életre, és az élet megnyílik számodra! (Kicsit közhelyes, de igaz)


Sok szerencsét!

2014. jún. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!