Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valaki "segíteni"?

Valaki "segíteni"?

Figyelt kérdés

Szükségem volna valakire, bárkire.

Egyedül vagyok, pont most egyedül, és ez így nehéz.

Úgy érzem, hogy nem bírom már tovább, hogy meg kell halljak.

Jó volna valaki, aki meghallgatna, akire az összes titkomat bízhatnám, valaki, aki nem árulna el, aki lenne a támaszom.

Egy ember, akivel minden nap beszélgethetnénk, aki írna esténként, és esetleg későig is tudna maradni, és hétvégén is írna.

Természetesen Én is bármikor meghallgatnám Őt, és természetesen nem csak Rólam lenne majd szó.

Olyan önző nem vagyok.

Ha esetleg volna valaki, aki megkedvelne, és szeretne, és aki az egyik, vagy talán a legjobb barátnőm lenne...

Tudom rettenetesen nagyot kérek, és ha így is akad jelentkező, annak borzasztóan örülni fogok.

Csupán két kikötésem van..Még hozzá az, hogy az illető legyen legalább 14 éves, és, hogy komoly legyen, de azért viccelni is lehessen vele.

Azért pont 14, mert igaz, hogy Én csak 13 vagyok, de az emberek szerint érettebb a koromnál, és nem igazán vagyok el a velem pontosan egykorúakkal.

A válaszokat előre is köszönöm:)


2014. máj. 28. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én szívesen meghallgatlak, bár azt nem ígérem, hogy segíteni is tudok:)
2014. máj. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Szia. Nekem írhatsz. Én szívesen meghallgatnálak, beszélgethetnénk és örülnék, ha segíthetnék neked.. De sajnos csak 13 vagyok.. 13/l
2014. máj. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Írok mindenkinek:)
2014. máj. 28. 17:21
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz, ha gondolod:)
2014. máj. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Esetleg még valaki idősebb, aki tényleg nagyon komolyan venné a dolgokat meg a beszélgetéseinket?
2014. máj. 28. 17:38
 6/11 anonim ***** válasza:
27 vagyok, írhatsz:)
2014. máj. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz. 15 vagyok.
2014. máj. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Holnap leszek 29, ha még nem találtad meg az "igazit" , szívesen jelentkezem az "állásra" ! :)
2014. máj. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Még nem találtam meg az "igazit" kedves 8-as:):):)
2014. máj. 28. 19:56
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz!
2014. máj. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!