Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok, az életem olyan szinten sz*r , hogy azt elsem lehet mondani.. konkrétan nincsenek barátaim, túl vagyok vagy 25 lányon, amiből az összes vagy megcsalt, vagy átvert stb, kemény 8 hónapot tudok felmutatni, mint komoly kapcsolat, + 1-1 hónapokat.. a dolog olyan 16 évesen kezdődött egy lánnyal, ő volt a 8 hónapos, szóval belé első látásra bele szerettem, buszon láttam meg suliba menet, és bő 1 év után, végre erőt vettem magamon, hogy valamilyen formában ráírjak. akkor még myvipen, ráírtam, és hát elkezdtünk ismerkedni, én fülig szerelmes voltam, ez olyan igaz szerelem volt, 3 hónap után elvesztettem vele.. 5 hónapban megcsalt, és akkor szinte majdnem öngyilkos lettem, de megbocsátottam neki másnap.. 8 hónapba kidobott, egy kreált veszekedés ürügyével, 1 hét múlva már azzal volt, akiről tippeltem hogy kavar.. akkor bennem valami össze tőrt, 2 évig szenvedtem miatta, nem jártam senkivel, nem foglalkoztam senkivel, ezért minden barátomat elveszítettem, és azóta sincs egy se, azután ilyen 1 hetes kapcsolatok jöttek, majd volt egy lány , aki nagyon bejött, de hozzám fiatal volt, össze jöttünk. kb tartott egy hónapig.. aztán volt egy másik lány, akivel össze jöttem, sose hittem volna, de jobban belé szerettem, mint akivel 8 hónapig voltam együtt, pedig akkoriban aztmondtam, soha senkit nem tudnék így szeretni, és mégis, vele 1 hónapig tarott, és én 1x, ő 4x dobott ki engem, végűl össze jött, valami ocsmány oc-al. nem az ismerkedéssel van bajom, mert helyesnek nem mondanám magam, de annyira csúnya se vagyok, hiszen nagyon sok lánnyal voltam.. és eleinte, csak a legszebbekre hajtottam, aztán már mind1 volt, mert a szépektől hűséget nem várhattam, aztán később rájöttem, az átlagosoktól sem.. de főként, az a rossz, hogy kb semmit se tudok csinálni, otthon tv, vagy tanulás, de ennyi, se barátok , se barátnő, és a pénz sem boldogít, pedig az van.. csak kíváncsiságból, ha ti olyan helyzetbe kerülnétek, hogy senki se foglalkozik veletek, nincsnek barátaitok, nincs kivel beszéljetek, és úgy éreznétek minden sz*r mit tennétek ? én néha kezdem feladni az egész életem, mert semmi jó sincs benne.. és még társaságba se tudok eljárkálni, hogy új arcokat ismerjek meg.. mert életemben még bulizni se voltam soha. és hát ez elég szomorú, és a legrosszabb hogy a fiatal korom, a magányra, az egyedűllétre, és ilyenkre megy rá, egyszerűen nem tudom mit tegyek.

#jmag
2014. máj. 20. 15:50
 1/3 A kérdező kommentje:
:(
2014. máj. 20. 15:50
 2/3 anonim ***** válasza:
Ismerkednék új emberekkel, barátkoznék, neten, suliban, szakkörökön.
2014. máj. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát a legfontosabb az az, hogy semmiképp ne add fel. Nem tudom mennyire volt komoly a kapcsolatod a barátaiddal, vagy milyen szinten bántál velük, hogy elfordultak tőled, vagy csak az az oka szimplán "nem foglalkoztál velük" ahogy írtad, de talán nem olyan reménytelen ha megpróbálsz beszélni azokkal, akik valaha fontosak voltak neked. Persze ha tényleg azok voltak.

Emellett azért nem minden lány annyira rossz természetű és szemét, de megértem amit írsz, mert bőven van olyan lány manapság..

Ha viszont tényleg úgy érzed, hogy semmi kiutat nem látsz, akkor se "add fel az egész életed" mert hidd el, lesz jobb. Higgy benne, hogy az lesz.

Ha nem tudsz mást tenni kezdetben mászkálj egyedül, menj parkokba és akár csak üldögélj, nézd az embereket, ha új embereket szeretné megismerni mindenképp előny, ha emberek közt vagy :)


Összefoglalva abszolút nem reménytelen semmi, csak ha elhiszed, hogy az.

2014. máj. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!