Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Megismerhetlek téged? 22, BP, fiú

Megismerhetlek téged? 22, BP, fiú

Figyelt kérdés
Hol is kezdjem... Nem fogok ide írni semmit, legyen ez titok hogy milyen vagyok, de nagyon jól esne ha bejelölhetnélek téged facebookon, hogy aztán beszélgessünk, kedves olvasó :) Küldd el kérlek üzenetben a facebook linkedet, és én bejelöllek. Én hiszek a nem véletlen szerű találkozásokban :) Inkább 17-18+os lányok érdekelnének, akik tényleg normálisak, és tényleg tartalmasan el lehet velük beszélgetni... Higgyétek el, annyira de annyira nagyon nagyon nagyon unom már a sok szótlan, és passzív embert, hogy elképesztő... Annyira, hogy hú.... Nekem mindig is nagyon nehéz volt másokkal jó kapcsolatot teremteni, éppen azért, mert nem tudom díjazni azt a társalgást, ami számomra csak 1-2 szavas üzizgetés....

2014. máj. 20. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Nem akarok neked rosszat, találj beszélgetőpartnert, de remélem a mai tinik nem olyan agyatlanok, hogy egy vadidegen embert beengednek a semmire a privát szférájukba!
2014. máj. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Senki nem szeretne tinikkel beszélni, nem 14-15 évesekre gondoltam, és azért, mert valakivel megismerkedsz, szerintem még nem kerülsz bele a privát szférájába....
2014. máj. 20. 15:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, nekem a 17-18 is tini. :)

Amúgy meg látnád a képeiket, merre járnak, kik a barátaik stb (már ha kiírják). Sokan visszaélhetnének vele. Nem célzás. :)

2014. máj. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fejezd már be :D
2014. máj. 20. 15:57

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!