Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy mindenki sz*rik rám magasról?

Figyelt kérdés

Hiába keresem mások társaságát, próbálok velük elbeszélgetni, nem megyek semmire. Az egésznek semmi értelme, egyoldalú, igazából csak én keresem az ő társaságukat, ők maguktól engem soha.

Valószínűleg csak eltűrnek, de nem kedvel senki. És el se tűr mindenki mondjuk.

Beszélgetéskor elég sokat kérdezek, mert nem történik velem túl sok minden amiről mesélni tudnék, szoktam kérdezni vele kapcsolatos dolgokat, meg úgy a hétköznapi életről és iskoláról próbálok beszélgetni. Vicceskedni nem nagyon tudok.


2014. máj. 15. 21:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és igazából nincs túl sok közös témám az emberek nagy részével, de ettől még szívesen beszélgetnék velük.
2014. máj. 15. 21:17
 2/6 Mays válasza:
Hany eves vagy? Nem hiszem ha ez a dolog teged foglalkoztat, hogy ez a te hibad volna. Aki erdeklodesed ellenere ismsemmibe vesz arra ne is fecsereld az idod, nem erdemli meg. Fel a fejjel! Es sokkal tobb onbizalom.
2014. máj. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mays válasza:
Ja es a vicceskedest ne eroltesd!!!
2014. máj. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem kedvelnek, én szoktam a társaságot szórakoztatni, még is szarnak a fejemre... Ez van, ezek ilyen emberek.
2014. máj. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy amikor az ember még kicsi, mindenki igyekszik egy szerető békés, boldog közeg kialakítására.

Babusgatnak, becézgetnek aztán előbb vagy utóbb az ember rájön, hogy a világban a helyet nem osztogatják hanem úgy kell azt kihasítani.

Minden emberbe belekommunikálják, hogy különleges, aztán ha feleszmélünk és kiderül, hétmilliárd ember van a bolygón akik magasról lesz*rja élsz-e akkor mindenki nagyon meglepődik.

2014. máj. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 egy naaagy fan ***** válasza:
Én szoktam "vicceskedni", van humorérzékem, de a barátaim szerintem nem igaz barátok. Egyszer az egyiknek azt mondtam, hogy "a legjobb lenne ha hazafelé elütne egy autó", de azt kaptam hogy ugyan, ne beszéljrk ilyeneket olyan fejezze már be-stílusban.
2014. máj. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!