Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ez sokszor elvisel...

Mit tegyek, ez sokszor elviselhetetlen?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok, az életem folyamatosan hullámzik, hol jó, hol rossz. Vannak barátaim, de inkább nem is nevezném őket annak, mert amíg rám mindenki, és eggyikre sem számíthatok.. főleg most, hogy 2 szakításon vagyok túl, kb ez olyan, hogy mindenkit meghallgatok, sőt segítek is nekik amit tudok, de amikor nekem van gondom, valahogy vissza megy a téma saját magukra, és hát bekellett látnom, csak magukkal foglalkoznak, úgyérzem, ha én meghallgatom őket, akkor ők miért nem ? mellesleg van köztük rokon is. de mind1 én velük már nem foglalkozom. sajnos nehezen megy az ismerkedés, új emberekkel, azaz nem nagyon járok el sehova, bulizni kb egyszer nem voltam még az életem során, azaz szórakozó helyen, meg nem nagyon mozdulok ki otthonról. ami már elviselhetetlen számomra. ha ki is megyek, elmegyek inni, vagy nemtudom. egyszer emiatt válok alkesszé. amit nem akarok, de még ez is jobb mint ha drogokhoz fordúlnék segítségért. és szerencsére nem minden napos, csak ugye senkire se számíthatok, senkinek se mondhatom el a bajaim, senkise segít nekem. kb 4 éve, volt egy igaz haverom, akivel még általánosba találkoztam, oszt-társ. vele 2 évig mindennap együtt lógtunk, mindenben segített, énis neki. igaz barátság volt, aztán ahogy nőtt fel, úgy változott meg, és sokszor átvert, de nem megyek ebbe bele mélyen. csak azért írtam le, mert így aki ezt olvassa, láthatja, volt igaz barátom. ha valakinek lenne esetleg kedve barátkozni, az írjon privit, vagy majd kűldjön privibe fb-linket, bejelölöm. biztos vagyok benne, nem én vagyok az eggyetlen, aki egyedűl van. nekem úgy kb mindenből elegem lett, a párkapcsolatokból, meg úgy a " körülöttem lévő emberekből " jó lenne valakivel csak úgy elmenni bulizni, vagy csak lógni, ilyesmi. lehet uncsi volt , amit leírtam, de ez egy ilyen oldal, na mind1 a lényeg, ha van kedved barátkozni, írj üzit , engem nem érdekel, az anyagi helyzeted, se a kinézeted, csak legyél normális ennyi.

2014. máj. 13. 13:48
 1/5 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben jártam sokáig. Nekem az segített hogy új célokat találtam ki magamnak amiket el akartam érni ez tartalmat adott az életemnek pl. nyelvtanulás, külföldi tanulás. Szerintem ahelyett hogy a régi életedet próbálod megváltoztatni kezdj egy újat. 19 éves vagy már kezd el építeni a karriered, tanulj tovább de ne gondolj állandóan arra ami rossz az életedben. Remélem segíthettem.
2014. máj. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jelenleg gimnáziumban tanulok, szóval a tovább tanulás kilőve, van még ott 1 évem. nekem inkább barátra lenne szükségem, de azért köszönöm.
2014. máj. 13. 14:04
 3/5 anonim ***** válasza:
ismerős az érzés... bár nálam még volt több dolog is, ami rátett egy-két lapáttal a helyzethez, ezt most nem írom le, de remélem javul a helyzet...
2014. máj. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja, és ha gondolod, írj! :) előző voltam.
2014. máj. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
megvolt :)
2014. máj. 14. 13:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!