Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Minek születtem meg? Fölöslege...

Minek születtem meg? Fölösleges vagyok! Problémáim megoldhatatlanok?

Figyelt kérdés

25/F


Annyi ilyet lehet itt olvasni: "nem jövök be a nőnek, kis növésű vagyok.. uhh--áhhh...stb"

Számomra az én problémám a probléma úgy vagyok vele bárcsak annyi bajom lenne...


csak pár dolog:


180cm vagyok és jóképű, Tehetséges vagyok bármiben mind munkában bármit hamar megértek, tanulok, használok szinte sose hibázok, munkában akárhol akármit dolgozok nincs párom, sportban 4x magyar bajnoki címem van 3 sportágban és suliban 1böl 3ikba tettek mondván, hogy zseni vagyok egy hiperaktív zseni! mondjuk ennyit a pozitív dolgokról!

Biztos sok ember vágyik ezekre a dolgokra vagy csak valamelyikre ezek közül amivel teljes lehetne az élete én pedig csak átlagos akarok lenni.


suliban egy idő után 3-ikról soha senki sem értett meg mindig csak piszkáltak, bántottak azaz a tehetségem szüleim és tanáraim nem kezelték a helyén mondta ezt egy dilidoki egy 10-es ért még 3éve... kilógtam a sorból mindig minden érdekelt és mindig mindent hamarabb és jobban megcsináltam mint mások, bántásokra tanulmányom lerontásával és meghízássál reagáltam, teltek múltak az évek mire gimis lettem mindenki el is felejtette, hogy van bennem valami extra csak egy dagadt kis gyökér voltam akit piszkáltak, gimiben is ez folytatódott ott már nem hagytam és érettebb fejel nézve a legrosszabb utat az akkor én is szívatok, piszkálok mindenkit módszert választottam, így se lett sose barátom bár mindenki a haveromnak tekintette magát ami jó érzés volt de csak azért, hogy őket ne piszkáljam lásuk be volt kreativitásom mindenhez így a hülyeségekhez is, legnagyobb izom állat cigányt is szét szívattam kis logika az egész...


egyik napról a másikra meguntam tanulni akartam, akkor már dolgoztam magatartásom és hülyeségeim miatt megbuktam a gimiben és nem volt senkim.

5éve már, hogy elköltöztem, hogy majd én jól magam mögött hagyom az olyan embereket akik rossz hatással vannak rám!

Azóta senki társaságát nem keresem igyekszek egy átlag lenni melóban visszafogom magam nehogy másokat miattam csesszenek le, hogy sehol nincs hozzám képet, élvezem ha néha noszogatnak olyan tipikus munkás feling.

Még annyit, hogy jóképű vagyok idősebbtől a fiatalabbig pláza cicától a könyvmolyig, férfias kisugárzásom van arcom pedig kinek barátságos kinek gyengéd


A problémák a következők:


1, nincs egy barátom , haverom se , a szomszédjaim nevét se tudom. munkahelyen én nem tudok elbeszélgetni arról, hogy milyen szar az élet, a főnökök szidása sem az én asztalom ezen kívül még mások piszkálását szokták csinálni melóhelyen eddig mindenütt ahol voltam nem engem de én ezt se élvezem, elítélem, nincs egy közös témám se senkivel,


2,pénz, gyári munkás vagyok aki a minimál bért keresi kőnyű mondani, hogy ismerkedj járj társaságba, olvas könyveket ha a net számlát se tudom kifizetni és puci kenyérre se telik akkor, hogy menyek el a színházig? + belépö...ZZZ és még félek is.


3, gyári munkás vagyok ! ÉN?????????? utálom magam egy szerencsétlen gyökér vagyok, tanulni akarok!


4, nők: szűz vagyok, említettem jóképű vagyok bejövök bárkinek utcán sétálok 10 percet 3-4 nőt szedhetnék fel!

De ők nem tudják azt, hogy amikor meghíztam annyira szétrepedt a bőröm, hogy a hasamon hátamon belső combomon bicepszemen 15-25cm hosszú helyenként 2-3cm széles sírigák vannak átlagba 0,5-1cm amik miatt 10éves korom óta nem voltam strandon ami miatt kb albinó fehér a testem nyaktól lefelé erre jön a kicsi farkam 14 x 4,5 és még ott van , hogy állandóan begörcsöl valamim általában a lábam, ezen kívül 2 oldali gerinc ferdülésem van amit sose kezeltek és porcleválás (kattog) a nyakam akármerre is elmozdítom és persze fáj.

na ezek miatt sose volt nőm!


5, mikor elköltöztem ide ahol most lakom rá kb 1-hónapra megkéseltek rendőrség leszarta nekem se ismerősöm se semmi.. azóta a sarki boltba is félve merek csak kimenni ez az egyik oka annak, hogy nem kezdek el változtatni magamon tanulás, sport orvos..stb nem merek elindulni, olyan a fejem, hogy aki nem barátkozni akar velem v baxni az meg akar verni!



Ha megoldódna az ,1,5ös probléma akkor is ott lenne a 2es és továbbra is otthon ülnék

a 2es probléma csak akkor fog megoldódni ha megoldom a 3ast,

a 3ast csak akkor fogom tudni megoldani ha a 4 és az 5ös, 1es is jo lenne megoldódna!


szóval ez egy ördögi kör ami 4éve tart és sose fog megoldódni tudom én pszichiáter megoldja a poszttraumás stresszt ami pénz ami nincs és csak akkor lesz ha tanulok ahhoz meg pénz kell és el kell menni amire képtelen vagyok...


És akkor most akasszam fel magam vagy legyek bűnöző?



2014. máj. 7. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Jezusom végig olvastam de megbantam.
2014. máj. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne akaszd fel magad, értelme nincs.

Azért vagy itt, mert van dolgod ezen a földön. Csak éppen nem jöttél rá, hogy mi. Na látod, az egészben ez a legnehezebb. Rájönni.


Mindenkinek vannak problémái, van aki többször is padlóra kerül, csak más okból kifolyólag. Neked - ahogy olvasom - nagyon nagy gondjaid nincsenek. És valószínűleg jól is érzed magad ebben a depis állapotban, hiszen nem is teszel ellene semmit.


Én is egypárszor sajnáltattam magam, aztán rájöttem, hogy ez egy idő után a lőtéri kutyát nem érdekli. Így jött a következő fokozat, a tudat-átalakítás. Elkezdtem másként gondolkodni, mint addig. Fonákjáról néztem a világot, és jókat tudtam derülni.


Most mit mondjak Neked? Az én mellem meg nagyon kicsi. Most öljem magam a Dunába? Minek? Engem nem zavar, vagy a társadalmat? A társadalom véleménye meg nem érdekel.

A farkaddal méred az értékedet? Kár.

Ha valaki eszerint ítél, azt hagyd ott. Úgy is mondhatnám, hogy szint alatti. Striák pedig a legtöbb - már szült - nőn vannak, mégsem haltunk ki.


Ha engem a párom nem fogad el úgy, ahogy vagyok, továbbállok. Megtettem már egypárszor, bizony, bizony.


Először is, nézz a tükörbe, és hidd el, hogy értékes ember vagy. Lehet, hogy nem az egész világnak, de valakinek, valakiknek mindenféleképpen. És az a kevés is nagyon sok tud lenni adott esetben.

Aztán legyen az a mottód: Kívánok minden újat, hogy egyszerre mindent lássak, ezért nem érdekel, hogy mennyire tetszem neked vagy bárki másnak...


Ha el tudod fogadtatni magad saját magaddal, onnantól kezdve ez másmilyen hatást vált ki a többi emberből. Megérzik a "rezgést", és hasonlóképpen pozitívan fognak reagálni rá. Aztán ez az "ördögi kör" beindul, és a vége is jó lesz.


Tehát ne az 5 gonddal kezd, hanem saját magaddal!

Kezdj neki!


Ni-ni, lett egy "internetes barátod". Éppen ezért szeretnék tudni a purgatóriumi állomásaidról (ha megtisztelsz vele). :):)

2014. máj. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a földi lét értelme a szenvedés.


aki nem szenvedi végig, az újászület több mint való még sz@rabb környezetbe.

2014. máj. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Kérdező!


Milyen témák érdekelnek? Miről beszélgetnél?

2014. máj. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
valószínűleg tényleg zseni vagy viszont mivel nem tanultál eltompult az agyad és nem biztos hogy sikerülne de szerintem próbálj tanulni munka mellett...nem ismerem a mai oktatási rendszert de szerintem ne belegondolj hanem képzeld el a helyzeted!
2017. dec. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!