Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Angol barátok? Valaki?

Robert127 kérdése:

Angol barátok? Valaki?

Figyelt kérdés
Valaki szeretne velem baráti kapcsolatba lépni, valaki aki tud angolul, mert szeretnék angolul megtanulni.

2014. ápr. 25. 16:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Ez elmaradt : 15/F :)
2014. ápr. 25. 16:45
 2/6 anonim ***** válasza:

Simán persze. .de amúgy vannak ilyen oldalak kifejezetten nyelvtanulásra, és angol anyanyelvűek segítenek neked :)


Egy másik ötlet, hogyha tolsz valamilyen nemzetközi játékot is interneten, bármit, ahol chatelni is lehet.. én ott tanultam elég sokmindent :D bár igaz, egy kis alapom volt, de ott kénytelen vagy angolul írni, mert máshogy nem értenek meg.. :D


Milyen szinten állsz amúgy? Az alapok mennek?

Nekem emelt szintű angol érettségim van.. :D (igaz nem sokra megyek vele, egy nyelvvizsga jobb lenne, de hát csak ez van...)

2014. ápr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Esetleg én, középfokú nyelvvizsgám van. :)

15/L

2014. ápr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hi. Where do you live?
2014. ápr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
emelt szintért nem kaptál nyelvvizsgát? én kaptam. :O
2014. ápr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, írj!:D Kettes: Ha emelt angolon legalább 60%-ot elértél, akkor be tudod váltani középfokú nyelvvizsgára.
2014. ápr. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!