Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A határozottság, dominancia...

A határozottság, dominancia ha nincs meg egy férfiban, akkor kapcsolat nem is működik mindig tönkremegy? (Hölgyek, lányok véleménye)

Figyelt kérdés
Bár nem tudom minek írtam ki, mivel úgyis tudom mindenki erre vágyik és senki nem fogja azt írni neki nem baj, de mégis érdekelne a véleményetek.
2014. ápr. 20. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:

A határozottság oké.

A dominancia már csak kényes keretek között. A "két dudás egy csárdában..." elv alapján páros lábbal rúgnám ki magam mellől, ha fölém akarna kerekedni.

2014. ápr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy a másik félnek mire van igénye. Működhet úgy is egy kapcsolat, hogy a nő a határozott és a domináns, csak nem ez a megszokott.
2014. ápr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szüleim közt anyu a dominánsabb, mégis 36 éve házasok és nem tervezik az elválást.
2014. ápr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Csak akkor igaz ez, ha az adott nő erre vágyik. Van aki szereti, ha irányítják, van aki nem. Nem vagyunk egyformák, biztos van olyan nő/lány, aki a kevésbé határozottabb férfiakat kedveli. Bár szerintem az a legjobb, ha ő is ilyen habitusú, így még jobban összeilletek.
2014. ápr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a határozottságot és a dominanciát külön választanám. Legyen határozott, dominancia meg igény szerint, mármint a nő igénye szerint.
2014. ápr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ahogy már többen is írták, ez attól függ, a nőnek mire van igénye. Nekem pl. kell, hogy egy férfiban meglegyen a határozottság és bizonyos mértékig a dominancia sem árt, úgyhogy én ilyet választottam.
2014. ápr. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Alapvető tévedésben vagy.

A dominanciára való törekvés, a hatalmaskodás, a partner elnyomása az, ami tönkretesz egy kapcsolatot.


NORMÁLISAN viselkedj a partnereddel. Ne próbálj dominálni, se megalázkodni.

Ez így érthető a számodra?

2014. ápr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem igazán így értettem a dominanciát. Sajnos sok kapcsolatom zátonyra futott, mivel én sosem szerettem a megalázást, verést, kikötözést, szado-mazo dolgokat. Viszont a nők 90%-a, de lehet még több, ezt igényli.

Ugyan nem annyira a határozottság kérdéskörébe tartozik, de az sem túl pozitív, ha példának okáért adva van egy gyengébb fizikumú ember, akkor az hogyan tudja megvédeni a barátnőjét például este, ha megtámadják vagy ha mások elkezdenek vele flörtölni.

2014. ápr. 20. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!