Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyre nehezebb kimennem az...

Egyre nehezebb kimennem az utcára. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

nagyon sokat vagyok itthon mostanság, nincs munkám, de majd lesz.

barátokkal találkozom, rokonság, de ugye ez napjaim/heteim elenyésző százaléka.


a szomszédokkal nem szívesen találkozom, mert sokszor hazudoznak össze vissza, és csak engem csekkolnak, miből élek, meg hasonlók, meg lehúznának, kölcsönkérnek,stb.


és mivel majd egész napjaim itthon telnek, de boltba, vagy ezt azt intézni lemegyek, amit már alig birok, mert mindig ugyanaz az út, ugyanaz a táv, halálra unom magam járás közben, mint amikor pl az ember vonaton ül, vagy orvosnál várakozik, kegyetlen.


és egyre nehezebben veszem rá magam, hogy megmozduljak, nem akarok szomszéddal találkozni, nem birom az utat, hogy lemegyek a boltba, meg vissza, de nagy program volt, nevetséges.


mint valami nyugdíjas, de állítom lelkileg ők boldogok is ettől.


de már kezdek átmenni abba, hogy kenyéren és vajon élek, csak ne kelljen lemenni. és ez nem jó.


2014. ápr. 20. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Ipod. Hallgass közben zenét, vagy hangoskönyvet, vagy standup comedyt.

Utazáshoz meg: Okostelefon. Facebook. Chat. Vagy olvasnivaló, akár telefonon, akár könyv. Nem nagy találmányok ezek, használd.

2014. ápr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Akkor ne menj ki az utcára,küld el anyádat a boltba.
2014. ápr. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell meghallani a szomszédokat, vegyél be egy lexarom tablettát. Én csak köszönök mindegyiknek és kész (bár ha nem veszem észre vagy nem ismerem meg, akkor nem köszönök). Azt néznek és gondolnak amit akarnak, kit érdekel, de szerintem ők pont így vannak vele. Nem kéne kellemetlenül érezni magadat, mert nem különb más ember sem nálad. Ezt kéne tudatosítani.
2014. ápr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez az utas dolog ismerős, én is nagyon unom már az útvonalat, idegbajt tudok tőle kapni.

A környezetváltozás sokat segítene, lehet neked is.

2014. ápr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát jah. Az első hsz. jó tippeket adott. A szomszédaid orsósék?? Vigyázz velük. Amúgy ha van pénzed, rendelhetsz bármit,nem kell kimozdulnod, tesco kiszállít. Mondjuk ha ebbe belesüppedsz, akkor melózni is nehéz lesz így.
2014. ápr. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A szomszédokkal ne törődj! Kezdj el vmi testmozgást nagyon jó lesz a közérzeted pl.:fuss , kondi , stb ;)
2014. máj. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!