Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nincsenek már barátaim?

Miért nincsenek már barátaim?

Figyelt kérdés

Általánosban,Középiskolában voltak "úgynevezett BARÁTAIM"

Vége lett , mindenki ment máshova.

Mindig csináltunk valamit,sokan voltunk de egyik napról a másikra nem írtak többet,nem kerestek és ennek már lassan több mint 1,5 éve azóta se kapcsolatom,se barátok és már nem is megyek sehova.Mindenki elfelejtett egyik pillanatról a másikra.Barátkozni sem merek már, és nem is tudom hol kezdjem el,tanácstalan vagyok :(


2014. ápr. 9. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
"Barátkozni sem merek már".Ha nem is próbálkozol ne csodálkozz hogy nem sikerül :). Járkálj el otthonról,keress társaságot.Ha más nem még itt neten is kereshetsz barátokat, akikkel legalább itt tudod tartani a kapcsolatot.Egyébként fősuli/egyetem?Ott is jó barátságokat lehet ám kötni :D
2014. ápr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

csak az a gond,hogy kivel/kikkel.:D :/

Egyetem ,Fősuli is és még Külföld is !

2014. ápr. 9. 19:11
 3/8 anonim ***** válasza:

Ismerősöm úgy szerzett netes barátokat ,hogy itt gyk-n kiírt 1 kérdést hogy nem akar e valaki barátkozni.Meg regisztrált minden hülye MMORPG-re.:D

Egyébként osztálytársakkal vagy évfolyamtársakkal (nem tudom felsőoktatásban minek nevezik őket még nem tartok ott..:D)bátran barátkozhatsz.Legyél magabiztos és menj oda hozzájuk beszélgetni, köszönj nekik, ismerd meg őket.Ne félj 18 fölött már általában értelmesek az emberek :D

2014. ápr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyetem ,Fősuli is és még Külföld is !


most akkor mi van? :D

2014. ápr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Valaki-Valaki oda :) :O
2014. ápr. 9. 19:33
 6/8 anonim ***** válasza:

én még igy sem, a régi barátok vannak egyetemen, fösulin, külföldön...

vagy te élsz külföldön és jársz ott egyetemre?

2014. ápr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
valakik külföldre mentek dolgozni, mások pedig az ország más-más részére tanulni és a "kapcsolatot " már nem tartjuk
2014. ápr. 9. 19:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Kezdj el valamit sportolni. Ha eljársz közösségbe akkor sok emberrel megismerkedhetsz és szerintem biztos, hogy lesznek barátaid. És még ha tetszik a sport+még jól is megy akkor még sikerélményed is lehet benne. Mindenképpen kezdj el eljárni valamilyen edzésre. Hidd el jobban fogod érezni magad mint, ha csak otthon ülsz egyedül.
2014. ápr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!