Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok ilyen?

Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok két kisfiam van. Nem tudom mi van velem újabban, egyáltalán nem vagyok boldog, folyamatosan veszekszem mindenkivel, állandóan szomorúnak, levertnek érzem magam. Senki nincs akivel egy kicsit kikapcsolódhatnék, csak egy barátnőm van, de neki is megvannak a problémái. A férjem állandóan fáradt, nem akar velem sehová eljönni. Már nem tudom mit csináljak, tudom, hogy rossz a gyerekeimmel is veszekedni, de észre sem veszem és kiabálok, utána nagyon megbánom és szégyellem magam, és utána még rosszabbul érzem magam a bűntudattól. Miért vagyok ilyen? Hogyan lehetnék újra boldog?
2014. ápr. 5. 12:43
 1/5 anonim válasza:
Lehet, hogy hülyeségnek fog hangzani, de én javaslom a pszichológust. Nagyon sok ember azt gondolja, hogy a pszichológushoz csak beteg emberek járnak, pedig ez nem igaz. Ha ennyire komoly a problémád, hogy mindig boldogtalan vagy és nem leled örömöd semmiben, akkor érdemes elgondolkodni rajta, sokat segíthet.
2014. ápr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szüleid,testvėred esetleg vigyáznak nėha a gyerekekre?

Mekkorák a gyerekek?

Kėnyeztesd magad nėha,tegyėl róla,hogy jobban ėrezd magad.

Csak magadnak!

2014. ápr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Depresszió is lehet...

De tipikus tünete annak is, ha nem tudsz nemet mondani és a család kihasznál. Segítenek neked? Bevonod őket a munkába, vagy csak te kulizol, aztán veszekszel?

Szükség lenne jó barátokra, életmód változtatásra, esetleg pszichológusra.

2014. ápr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szinte mindent én csinálok, testvérem nincs, a szüleim csak nagy ritkán vigyáznak a gyerekekre, akkor is nagy szájhúzgálások keretében.
2014. ápr. 6. 11:18
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy úgy vannak vele, hogy nem dolgozom, akkor minek segítsenek én úgyis ráérek!
2014. ápr. 6. 11:18

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!