Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek ez sok idő? Hamar...

Szerintetek ez sok idő? Hamar el fog telni?

Figyelt kérdés
Külföldön dolgozok most még július végéig de egyedül vagyok itt,az első 1,5 hónap egész könnyen eltelt és viszonylag hamar is,de most minden nap egyre nehezebb már mennék haza,mindenki egyre jobban hiányzik.Még 118 napot vagyok itt.Szerintetek az sok idő? Hamar el fog telni? :(
2014. márc. 30. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Hamar. Csak négy hónap. Egy harmad év. Nem négy év.
2014. márc. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
cserélünk?
2014. márc. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát... nem akarlak elkeseríteni, de nekem az első fél év telt a legnehezebben külföldön. Kultúrsokk, honvágy, család és barátok hiánya... aztán az év második fele és azóta már sokkal jobb, addigra gyökeret eresztettem, lettek új barátaim, voltak új szokásaim, új napirendem, új kedvenc kávézóm stb. Mondjuk neked talán annyival könnyebb lehet, hogy van egy fix időpont, ami után hazamész, nekem meg ott volt a tudat, hogy ki kell tartanom évekig, akkor is ha nem tetszik.
2014. márc. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!